Pepo, dnes při logování Everestu jsme zjistili, že jsi dosáhl třístovky a upřímně Ti gratulujeme! Naše zdolání této velehory ber jako dárek na Tvoji počest. Přejeme Ti, ať Tě satelity netrápí a šipka nabere vždy ten správný směr!
Taky moc gratuluju, děkuju za parádní vychytávku v profilu a doufám, že budu někdy moci popřát i poděkovat i osobě, nejsem zřejmě z daleka.
Gratuluji a díky za hezké keše v tvém rajónu, které jsem lovil obvykle v poledních přestávkách (pracuji v Hloubětíně).
Velka gratulace i od Slajzu & Tucku !!!
Taky Ferda se přidává i s “papírovou” gratulací a doufá, že se to večer pořádně oslaví! ![]()
I ja se pridavam s gratulaci a doufam, ze se zase nekde potkame
!!