Pepin - Dragon Riders 700 a víc...

Pepine, koukám že jsi se rozběhl.. Tak ať Ti to dlouho vydrží. Gratulace a jen tak dál..

toz gratulujem [Y]

Přijmi gratulace i ode mě a Imagina [;)]

Přijmi gratulace i ode mě a Imagina [;)]

Přijmi gratulace i ode mě a Imagina [;)] Dobrá práce, jen tak dál!

taky popřeju, sice se neznáme, ale skoro jsme se viděli /chtělo to jen trošku zrychlit [;)] /

dragone gratuluju jak ses nam rozletel k vysinam jen tak dal

at se dari [Y]

Nojo Pepin pri svem vcerejsim geo-cyklo-attacku po Praze nabral slusnou zasobu prazskych pixlicek. Jsem rad, ze jsem mu mohl byt napomocen jako opora na telefonu. Tak Jirine-jen tak dal, at ti to stale skvele lovi.

Teda Pepine, tys tomu urval drápy [Y]. Tak ať se daří i nadále a těšíme se zase na další společné výlety.

Po osobni gratulaci jeste jedna touto cestou - blahopreju a at je ta tisicovka cobydup !!!

Přidávám se do zástupu gratulantů  a přeju další 7stofku !!.

 

aaa..drak se urval ze retezu [:D] Gratuluju k dalsi stovce, jen tak dal !!

Hmm, tak sedmset? Hustý, hustý - jako Tvoje kešky… [;)]

Tak ať Ti to šlape (a plave)! [:D]

H+

Pepine, prejeme Ti hodne optimismu a at jsou Ti satelity priznive nakloneny. Posilame pozdravy z Mecholup. Spuzva, Sun-Man, Hmyzak. Ahoooooj

dalsi co dopuje pernik[:P]

vy jedete pardubicaci[:)]

Pepine, moc gratuluju. Obzvlášť,když máš ještě lepší talent na hledání těch nejneschůdnějších přístupových cest než já [:D]. Těším se na další společné akce a na ty Tvoje vynikající pikniky cestou. Mňam! [B]