Pepine, koukám že jsi se rozběhl.. Tak ať Ti to dlouho vydrží. Gratulace a jen tak dál..
toz gratulujem [Y]
Přijmi gratulace i ode mě a Imagina [;)]
Přijmi gratulace i ode mě a Imagina [;)]
Přijmi gratulace i ode mě a Imagina [;)] Dobrá práce, jen tak dál!
taky popřeju, sice se neznáme, ale skoro jsme se viděli /chtělo to jen trošku zrychlit [;)] /
dragone gratuluju jak ses nam rozletel k vysinam jen tak dal
at se dari [Y]
Nojo Pepin pri svem vcerejsim geo-cyklo-attacku po Praze nabral slusnou zasobu prazskych pixlicek. Jsem rad, ze jsem mu mohl byt napomocen jako opora na telefonu. Tak Jirine-jen tak dal, at ti to stale skvele lovi.
Teda Pepine, tys tomu urval drápy [Y]. Tak ať se daří i nadále a těšíme se zase na další společné výlety.
Po osobni gratulaci jeste jedna touto cestou - blahopreju a at je ta tisicovka cobydup !!!
Přidávám se do zástupu gratulantů a přeju další 7stofku !!.
aaa..drak se urval ze retezu [:D] Gratuluju k dalsi stovce, jen tak dal !!
Hmm, tak sedmset? Hustý, hustý - jako Tvoje kešky… [;)]
Tak ať Ti to šlape (a plave)! [:D]
H+
Pepine, prejeme Ti hodne optimismu a at jsou Ti satelity priznive nakloneny. Posilame pozdravy z Mecholup. Spuzva, Sun-Man, Hmyzak. Ahoooooj
dalsi co dopuje pernik[:P]
vy jedete pardubicaci[:)]
Pepine, moc gratuluju. Obzvlášť,když máš ještě lepší talent na hledání těch nejneschůdnějších přístupových cest než já [:D]. Těším se na další společné akce a na ty Tvoje vynikající pikniky cestou. Mňam! [B]