Mozna jsem objevil Ameriku, nevim. GC.cz jiz nesleduji tak nevim jestli uz tady toto probehlo.
Doposud BM nemeli moznost videt svou personalizovanou mapu - tedy nemohli na gc.com videt mapu tak aby se jim napriklad schovaly nalezene kese.
Ted jsem nahodou prisel na postup jak mohou.
Staci, kdyz se na gc.com prihlasi nejaky PM. Pak se v jinem okne spusti opet gc.com, ale prihlasi na ucet BM. V tom puvodnim okne se pak nachazi plne personalizovana mapa, ale patrici uctu BM.
Ja osobne to vyuzivam kdyz planuji spolecny vylet pro jednoho PM a BM. Diky tomuto krasne vidim komu co chybi, coz kdyby mapa BM nebyla personalizovana tak to bude o trosku slozitejsi. Takze pro me neni problem zajistit ze ucet BM jede v PM modu.
Psal jsem to protoze osobne vim o nekolika PM kteri davaji svuj ucet k dispozici jinym BM, ale o teto skuline nevedeli.