aj ked to vyzera na 1300, tisicka este chyba, ale aj tak je to pekne cislo, gratulujem [H]
Já i Imagine gratulujeme, pomalu se k této metě taky blížíme [;)]
Gratuluju, ani jsem včera nevěděl že ta moje "Rybářská" je tvojí jubilejní keší. Tak-že přeju spousty pěkných keší a žádné DNF.
Láďa
Gratulujeme, tajnůstkáři. Klidně ses mohl přiznat i v restauraci, někteří z nás by byli ještě veselejší....
Tak ať tě to baví pořád víc…
Gratuluji k dalsi stovce at se dari dal.
Pekne kulatoucke cisilko. Tak at se pohodove zvetsuje. Gratuluji.
no jo, ja bych se priznal ;), ale ja tam ani nedorazil :(
Uz jsem mel domluveno neco jinciho, tak jsem se musel od davu odpojit pri ceste do hospudky :( ...
No tak ještě jednou a veřejně: GRATULUJU, jednou se toho snad taky dožiju [:)]
(neveřejně: sedíme právě 2 metry od sebe [co] [:P])
Skoro jsem si nevšimnul,
Pezika opominul.
Gratuluju aspoň dodatečně,
zapijem to někdy dostatečně [;)]