PHOENIX (Geocaching II)

no cowboyi, ja to tam vidim jasne - "len ako dalsia polozka podobne ako trackables". nic ve zlym, ale nepotrebujes preklad? :wink:

Hold mladší generace již slovenštinu neznají. :wink:

Kovboj slovencinu ovlada, mozno nerozumel tomu trackables :D:D:D (sorry Cowboyi, len si robime srandu, ponevac sedime v praci, to raz tiez zazijes ;))

Já jsem ale poukazoval na to sbírání bodů dopředu, což by logicky mohlo být jen kvůli tomu, že tyto body budou posléze hrát ve prospěch tvého geocaching účtu.
Bodů za waymarky bude pořád stejně, jen budou jinde zobrazené…

Já se náhodou narodil a dva roky žil v Československu B)

No, tak to máš určitě mnoho znalostí jazyka z té doby :smiley: :wink: