Pitr dosiahol hranicu 300 bodov, gratulujem :-)a vitam ho medzi lovcami bodov ![]()
Pripojuji se ke gratulantum, na VYZVU jsem dodnes nezapomel ; -). Diky.
Diky. Vezmete nas do komanda ?
Jinak myslim, ze by jsi mel gratulovat spis Lucce :o)))
Take se pripojuji ke gratulacim pro cely Pitr team a hlavne nejfotografovanejsimu geokacerovi - Lucince :-))
Taky gratuluji, Pirt je jediný geocacher, kterého jsem už dokonce osobně viděl ![]()
Jo, a já mám právě teď hezkých 33 cache ![]()