Pitr 300

Pitr dosiahol hranicu 300 bodov, gratulujem :-)a vitam ho medzi lovcami bodov :wink:

Pripojuji se ke gratulantum, na VYZVU jsem dodnes nezapomel ; -). Diky.

Diky. Vezmete nas do komanda ? :wink: Jinak myslim, ze by jsi mel gratulovat spis Lucce :o)))

Take se pripojuji ke gratulacim pro cely Pitr team a hlavne nejfotografovanejsimu geokacerovi - Lucince :-))

Taky gratuluji, Pirt je jediný geocacher, kterého jsem už dokonce osobně viděl :slight_smile:


Jo, a já mám právě teď hezkých 33 cache :slight_smile: