platí se clo a DPH při nákupu z USA?

http://www.zasilkovasluzba.com/

Pozri, ja tiez pisem o svojej skusenosti. Navyse si viem narozdiel od Teba pozriet kurz na webe banky. Stred (ktorym platim ked platim kartou) je dnes v CS 21.995 CZK. Takze ked sa chces o niecom handrkovat, zacni jednoduchsimi vecmi, nie niecim zlozitym, co zahrna kurz. Nespochybnujem, ze si nieco naklikal na webe, zaplatil si a ono to doslo.

Přiznávám chybu,měl jsem se podívat na kurz někam jinam,čerpal jsem odtud: CZK, česká koruna - převod měn na USD, americký dolar | Kurzy.cz
Takže urážky si nech stranou,nemůžu za nefunkční stránku.

Mam navrh. Urazky stranou a podme sa tesit z nizkeho kurzu USD. Btw. ak je to niekto, kto chce zdielat naklady za postovne z Amazonu, dajte vediet.

Jen technická poznámka: ta stránka je evidentně funkční, ale z URL je vidět že je to kurz zřejmě pro dva roky staré datum (D=28.4.2004). Docela by mě zajímalo, jak ses na tu stránku dostal, že ti to nabídlo historické kurzy? Je to celkem kuriózní. Napadá mě že to bylo buď přes vyhledávač, který měl zaindexovanou nějakou prehistorickou verzi toho webu, a nebo z “oblíbených” položek v browseru. Je to tak?

Ty seš kulišák :o) Je to tak,měl jsem v oblíbených double téhle stránky a zrovna jsem trefil na starý odkaz.