Plzeňské geosetkání aneb Pijte čaj by Ponik & team

Koukám, že na programu je toho opravdu hodně. Protože mám zajištěné hlídání dětí už od čtyř hodin tak do čajovny dorazím o něco dřív. Už se těším na masalu, ale zřejmě taková jako umí Poník to nebude [:D].

Zdravím všechny GEOČAJAŘE!

Bohužel to mám z Chebu (jen tak na čaj na otočku) daleko - i když dnes by to bylo po větru [:)]... rád bych se zúčastnil i se svou drahou polovičkou Peťulkou. Mrzí mne to moc - kdo jiný než právě TEA_CR by se měl zastavit v geo-čajovně! Mějte se krásně... dám si Pan Long Yin Hao na Vaši počest...

V sobotu do Plzně jedeme, těším se, že tam pár dluhů splatím a nechám několik HLINĚNÝCH ČAJOVÝCH MINCÍ S VIZITKOU (pro sběratele - není to CWG, ale jak to pojmenoval Poník CCG - Czech Ceramic GeoCoin [:D].

Hezky si to v čajovně užijte… rád bych Vás viděl, snad příště

Libor TEA_CR

 

[quote] Anonymous: Moc se tesime a zucastnime se v poctu 2. [/quote]

Bohuzel mi do toho neco neplanovaneho vlezlo, takze, ac prihlasen, zucasnit se nakonec nemuzu. :-(((

Tady davam do placu par fotecek. Nic moc, ale je to spis dokumentarni foto.

http://www.modrymedved.wz.cz/geocaj/index.html

Tak si to uzijte

Prima akcička. Budu se snažit chodit pravidelně. Jen cesta zpět do Strakonic se díky počasí zkomplikovala, noc jsem ztrávil v odstaveném vlaku v Nepomuku a do cíle dorazil až dnes v deset.

Takže po včerejší akci Čaj narychlo [:D], už jen připomínám předem plánovaný termín  

22.2. 07 - Plzensky GeoTea(m) 2007 - Plzeň - GC10EFQ