Plzeňské geosetkání aneb Pijte čaj by Ponik & team

Plzeňské geosetkání aneb Pijte čaj by Ponik & team

První letošní... doufám, že místo tentokrát už bude stálé a naše setkávání zde, bude pravidelné.

Takže ve čtvrtek 18.1.2007

Nebeská čajovna na dvorku

Sady Pětatřicátníků 29 Plzeň,  ( mezi Ferumem a Právnickou fakultou
u Pekla) N49°44,949 E013°22,417

od 17:00 je nám k dispozici geomeditační :-)místnost

Čajovna, není jen místo,
kde se pohodlně sedí a popíjí čaj. Ale je to především místo setkání.

Místo, kde se nejen setkávají chutě různých krajin, zapsaných v umně
zpracovaných čajových lístcích a bylinách tohoto světa ale i místo setkání
různých lidí, přátel, které
spojuje společný zájem. Tímto tedy všechny srdečně zveme k povídání, plánům, nápadům a námětům.

Fajn :slight_smile: Už teď se těším. Mělo by mi to vyjít a budu se moct setkání zúčastnit. Zatím nevím v jakém počtu, vidím to na 1-2 (já + Slepic).

Prijdu a tesim se na geosetkani, pokec je lepsi nez mailovani.

Moc se tesime a zucastnime se v poctu 2.

Škoda, zrovna 18.1. lovím kešky mezi Mikulovem a Dolníma Věstonicema.

hm, cajovy event by se mi hoodne libil, ale zrovna ten den z prahy neutecu, mame domovni schuzi, kde se bude o cemsi hlasovat:(

ak by sa niekto chystal z Prahy autom na otocku, ozelel by som pravidelne stvrtkove plavanie a napil sa caju :slight_smile: Aj take treba obcas pit :)))

u nas posledni domovni schuze probihala stylem, ze hned na zacatku, jeste nez stacila vubec zacit vec, kvuli ktere se to konalo, se o slovo razantne a arogantne prihlasila majitelka kadernictvi v prizemi, ze se ji nelibi, ze ve sluzbach ma zapocitany i vytah. po pulhodinovem dohadovani, ze prece ve sklepe ma ta dama taky prostory a jezdi do nej vytahem, doslo dokonce k hlasovani, jestli se ma ci nema poplatek skrtnout. a pak se jeden dobry muz zeptal: “a mila pani, kolik ze to vlastne dela” odpoved znela ze 200 korun a po dvou sekundach dodala - ROCNE. :))) no v tu chvili jsem sel k zemi :slight_smile: (to aby chudera ozelela kazdy mesic jedno dysko :))) no a od te doby mam o chozeni na domovni schuze jasno :slight_smile:

u nas se ma schvalovat domovni rad, minule se resily sankce za nesplneni a nejak nikomu nechtelo dochazet, ze neni mechanizmus jejich vymahani. A jako perlicka, kdosi se pokousel propasovat do radu, ze nikdo nesmi chovat vic jak 3 domaci zvirata, tak na to jeden soused reagoval, ze vlastni cca 50 velmi agresivnich neonek co muzou vyskocit z akvaria a obtezovat hlasitym splouchanim vody celej barak.
jak jsem se nad tim zamyslel tak mozna do te plzne pojedu

Právě z tohoto důvodu žádnou schůzi družstva, spravujícího společné objekty a finance, nevynechávám, protože je potřeba ještě s několika dalšími rozumnými lidmi převážit při hlasování nad mnohými bezmozky, kteří pokud myslí, myslí jen na sebe a svoji kapsu, a vše ostatní je jim ukradené. Je potřeba je eliminovat, jak to jde. Je to stejné jako při neúčasti na jakémkoliv hlasování, kde se opravdu o něčem rozhoduje.

Rád přjdu, pokud nám vyjde práce v Plzni a pokud seženeme s kolegou ubytování. Nevíš, Poníku, zda nemůžeme být ubytování na faře? Nebo jinde? Jde tak o tři neděle.

Ubytování na faře má pod kontrolou Honza (JPAgeo) a asi by to nebyl problém. Dej mu vědět, nebo ti mohu poslat na něj tel. číslo a domluvíte se co a jak.

Děkuji

Také určitě dorazíme.  Na čajovnu se pravidelně každý měsíc velice těšíme.

Minulou čajovnu jsem propás, tuhle bych si neměl nechat ujít. Už se moc těšim!

Také rád přijdu. Po firemní “vánoční besídce” jsem zjistil, že je třeba také pít i něco jiného [:)]

Rádi se zucastnime, nicmene na 17hod to nestihneme, tak prijedem o neco dele.

Za Nevřeňáky přihlašuji jednoho člena. Dorazím o malinko déle, ale objevím se.

Dovolil bych si připomenout, aby jste ve čtvrtek náhodou nezapomněli.[;)]

Jinak co tak sleduji, tak se bude probírat CITO v Plzni. To je asi nejdůležitější bod programu.

Vezmeme to od termínu,lokalit k úklidu až po detaily, zda si necháme udělat svá CITO trička atd.

Tak prosím jakékoliv postřehy nápady, tipy…atd.

Jinak pro zajímavost MichalS si úklidem na Homolce vysloužil CITO CWG  [Y]

Pak je třeba udělat hromadnou objednávku geokalendáře pro zájence v Plzni, takže taky prosím, kdo se ještě nerozhodl

tak se rozhodněte do čtvrtka, ať se to může sepsat, pokud budeme všichni při penězích asi by bylo nejlepší je hned vybrat a jeden z nás to pošle PlachtaSovi na účet, aby to bylo bez starostí.

Dále je návrh zda je potřeba zřízení speciální  CWG trade kešky, takže rozmyslete, zda ji Plzeň potřebuje, nebo nám stačí Bartoloměj, či kdo by se toho ujmul. Pak tu byl návrh na nějakou společnou geoakci, respektive i na nějakou

společnou Plzeňskou keš, kde by se společnými silami vytvořilo něco extra [:D], aby to Plzeň propáglo ve geosvětě.

Stále visí ve vzduchu Plzeňské geotrička…možno asi spojit s tričkama CITO…no a taky nějaká finální dohoda

místa a termínů našeho setkávání. Naplánováno je to jako permanentní geoevent, podobně jako geopivo, takže asi geočaj… pokud se nám bude v čajovně všem líbit dáme společně hned další termín a zveřejníme to na gc.com

 

Škoda, rád bych, ale časoprostorově mi to nevyjde [:^)] Do příštího čaje, bude-li, se snad polepším [;)]