Poděkování revírníkům za jejich práci v r. 2012

Velmi rád bych vyjádřil poděkování našim revírníkům za jejich obětavou práci pro nás v minulém roce. Teprve při osobním setkání s jedním z nich teď o Vánocích jsem si znovu připomněl, jak krutou mají řeholi.