Na místě mezikeše právě probíhají stavební úpravy a krabičku si někdo vzal. Keška proto zatím zůstane disablovaná, dokud nenajdeme jiné vhodné místo, nebo dokud stávající místo nebude opět bezpečné. Možná to bude chvíli trvat.
Tak ode dneška opět v provozu ![]()
Nechápu proč sem vkládáš disablování keše a zbytečně tím vytváříš další forum. GC.com má jasné možnosti a není třeba to znova psát sem. Myslím že nejsi první ani poslední, kdo takto uvažuje..bohužel.
Ale no tak. Myslím, že se zde vytváří jiná zcela zbytečná vláka třeba o banánech apod. a toto je k věci. Ne každý sleduje v notifikacích jestli je disabled nebo není a nikdo tě nenutí to číst.
A co jiného bys vlastně chtěl mít v sekci "Cache - změny a upozornění", než třeba příspěvky o disablu, archivaci, obnovení, změnách souřadnic…, smím-li se zeptat?
Podle mně to je část fór vyhrazená přesně pro tyto účely.
Správně, vždyť také pro tento účel to tu bylo vytvořeno (myslím). A rozhodně je to k užitku.
Urcite jsou kaceri, kteri maji natahanych do GPSek ci jinych zarizeni natahano spoustu listingů, ktere neaktualizuji a jdou na miste hned na vec. Taky tyto informace tady vidim jako smysluplne…B)
Pokud si někdo dá už tu práci, sedne k pc a podívá se sem do fóra (kde se složitě hledá) jestli náhodou není nějaká keš vypnuta apod..tak už je snad jednodušší řešení se podívat na aktuální stav na gc.com ne? Psát to opakovaně někam, kde to stejně nikdo nečte je naprosto zbytečné.
To: alkes Představ si, že by to sem psal každej? Co by pro Tebe bylo pak jednodušší, abys zjistil aktuální stav keší na které se chystáš?
Mně tohle forum připadá smysluplné, díky němu jsem se např. vydal na Matrix ( vývoj kešek v oblasti Klánovic opravdu pravidelně nekontroluji
)
Spousta lidí dorazí na disablované multiny a pak skuhrá, tímhle se zvětšuje šance že se o tom dozvědí.
Ale hlavně, Statione, když už tu admin takové forum má, tak mi připadá hodně hloupé obořovat se na uživatele. Stěžuj si pepovi, pokud ti to za to stojí.
Tohle fórum založil už předchozí provozovatel před pár lety na původní verzi gc.cz. Proč netuším, ale uživatelé si zvykli. A komu se to nelíbí, tak to může ignorovat. Příspěvek ze 22.05.2008 14:45 je naprosto mimo místu a když už, tak by měl být směřován do jiného fóra.
Napsal jsem pouze názor, reakci, který se mi "mimo mísu" jak píšeš nezdá. Hlavně si zkontroluj své příspěvky a svojí práci, ať to také není "mimo mísu", když už jsi dostal tu funkci.
Pokud to tu má po čase být v takovém stavu "aby se v tom prase vyznalo", tak je to pak v pořádku.
Mírni frajere.
Jsi zatím jediný, komu to vadí, takže bych hledal chybu jinde. ![]()
To bude asi tím, že u toho přemýšlím a nejsem ovečka jako všichni ostatní.
Jinak já jsem naprosto klidnej..frajere ![]()
Jááásně, tak se zamysli jestli mírni znamená to samý, co klidni a nepruď. Zdar.
Tak Ti nevím.Jediný kdo tu prudí jseš Ty. Já Tobě osobně nic nepsal:) Zkus popřemýšlet.
To Station: Když to bereš tak, že co jde na GC.com nemá co dělat tady, tak by tu nebyly tyhle stránky, protože i groundspeak má svá vlastní fora. Já osobně (a asi nejsem sám) jsem docela rád, že tu tyhle stránky jsou a že se o ně admini starají. Osočovat Pepu, že to tu kvůli němu svpěje do chaosu je přinejmenším úsměvné…
Tahle kategorie oznámení je užitečná a ačkoliv to třeba ze svých keší neznáš, tak existují i kešky, o kterých stojí za to vědět, v jakém jsou stavu i jinak než z výpisu na gc.com.
A jako ovce se necítím.
S pozdravem Flamu zmar!
Naprosto s Tebou souhlasím ![]()
To oznámení bylo naprosto v pořádku, protože bylo ve k tomu určeném fóru, takže tu nemáš co komentovat a dělat bordel. Jestli se ti nelíbí tohle fórum, tak to napiš do "Dotazy a připomínky". Nebo ti na tom snad není něco jasné?
No tak jestli se tu na každou větu musí zakládat nová rubrika, diskuze apod., tak tu bordel nedělám já ale už tu je.
Komentovat mohu cokoliv (myslím, že nemáš tu pravomoc mi to zakázat), nehledě na to, že od toho fóra jsou.
Pokud se to nelíbí Tobě, tak máš jako admin právo mě smazat, vymazat, odstranit atd…všem se uleví ![]()
Je zvláštní jak se jedinec postaví proti většině svým názorem, tak je to okamžitě nepřípustné
Fakt se bavím:D Ještě,že fakt nejsem v tom stádu.