Pomalu ale jiste - SmEjDiL dosmejdil k prvnimu kilu!!

I kdyz to trvalo tak dlouho, ze uz nekteri z nas ani neverili, ze se to vubec nekdy stane :D, tak dneska si kamarad SmEjDiL v klidu a v pohode dojel pro svoji prvni stovku - a byla to velka slava, posudte sami:
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=5c9e6d92-58af-4c48-bbc7-7c5bfe16e710

Takze Lukasi, moc gratuluju - a preju at Ti to dal pekne slape a at Te to bavi…! (No a v neposledni rade, at Te mlada pani obcas pusti…) :wink:

H+

Také se přidáváme ke gratulaci a hurá na další kilo…:smiley:

;)Lukáši, ke gratulaci se přidává celý M@x team!!! Chlape, bojuj!!!:wink:

[color=olive]V Betleme jsi Luky nasel svoji prvni krabicku,
v Zatlukach pak za rok na to slavis prvni stovcicku.
Prvni stovka - Vivat! Slava! Pak uz je to nuda…
Zas az 1000 Found in cache dalsi vzpruhu doda.[/color]

Tak s tim neco delej, at ti to tak dlouho netrva.:D:D:D

Mily Lukasi, k te prvni stovce ti blahopreji a do dalsiho sberu krabicek preji hodne sily, chuti, geostesti a v neposledni rade pohody.

Zdravi Midlan