[color=olive]V Betleme jsi Luky nasel svoji prvni krabicku,
v Zatlukach pak za rok na to slavis prvni stovcicku.
Prvni stovka - Vivat! Slava! Pak uz je to nuda…
Zas az 1000 Found in cache dalsi vzpruhu doda.[/color]
Tak s tim neco delej, at ti to tak dlouho netrva.:D:D:D
Mily Lukasi, k te prvni stovce ti blahopreji a do dalsiho sberu krabicek preji hodne sily, chuti, geostesti a v neposledni rade pohody.