Nemate nahodou nekdo text v nemcine s vysvetlenim co je to geocoin a jak s nim zachazet? Potreboval bych napsat jednomu rakouskemu kacerovi, zda si nevzal muj coin jako suvenyr. GC mi zustal viset u Dachsteinu na GCXEDD Silberkarklamm (Traditional Cache) in Steiermark, Austria created by Wild-Wuggis
Dotycny byl asi jediny, kdo peniz mohl videt, protoze dalsi kacher pise v logu, ze v kesi coin neni.