Pořadí keší dle Groundspeak

Mimo vyrocnich kesi je mi to celkem sumak :smiley:

Přesně, starej dobrej papír a tužka. Stejně je dobrý si zapsat co jsem dal do a vzal z kešky. Případně nějaký zajímavosti, který bych mohl zapomenout a chci je zmínit v logu. A ten čas pak píšu do logu i do GG. Ale fakt nechápu proč není v logu možnost zapsat čas do databáze. Nevím jakou používají v Groundspeaku, ale třeba MSSQL do verze 2005 stejně neznala jiný datatyp než datetime (čili datum i čas v jednom). Tak na ní by jim to nezabralo víc prostoru než teď. Ale jsou to amíci, tak mají asi Oracle. Ale tam je to myslím stejný.

Spis otazka je, kdo by to vyplnoval? :slight_smile:

Stačilo by to udělat jako povinný pole a vyplňovali by. Ale že by člověka tak ubíjelo 4x stisknout nějaký číslo na klávesnici? Nechápu, že v tom lidi nechtějí mít pořádek? Asi jsem blázen, ale já myslím, že by to k něčemu bylo. Sám si čas nálezu píšu přímo do logu. Teď když jsem začal používat GG, tak jsem ty časy do něj musel ručně všechny přepsat. Ještě, že těch nálezů nemám až tak moc. No při větším množství bych to asi musel vyřešit nějak počítačově.