porucik ma 100

Gratuluji kamaradovi porucikovi k prvni dosazene stovce. Malem jsem u jeho sty zdolany kesky byl, ale neprali mu telesne dispozice, tak si prvni kilco ulovil dnes. Mnoho zdaru na dalsich lovech beze zbrani.

Gratulujeme k tvé první 100 keši.Cake  Ať ti to jde čím dál tím líp.Yes A v úterý to můžem Beer.

Gratuluji a preji dalsi ulovenou 100vku. [^]

Připojuji s Yaworem také gratulaci ke stovce i když ta dnešní je už 101. Stovku jsi měl v sobotu. Byl jsi platným členem úspěšné expedice. 

 

 

Přeji ti Martine další hezká místa, která navštívíš a hlavně ať se ti líbí.

Vsem moc dekuju za fajn gratulace [;)]… ztira tedy U Trubky [B]

Já se taky připojuji ke gratulaci s 3 místným číslem a přeju hodně bezva zážitků s GC. Zítra to trochu [:P] zapijeme.

Bill22 

Suoer. jen tak dal. Moc gratuluji.

Gratulujeme [D] Trojciferné číslo vypadá moooc pěkně [;)] a do toho čtyř je hodně, hodně daleko a tedy předpoklad navštívení spousty krásných kešek. Jen tak dál..

Pripojujeme se k ostatnim a take gratulujeme k prvni odlovene stovce.   petasfoto + svatik

Profile for petasfoto

Profile for svatik