Gratuluji kamaradovi porucikovi k prvni dosazene stovce. Malem jsem u jeho sty zdolany kesky byl, ale neprali mu telesne dispozice, tak si prvni kilco ulovil dnes. Mnoho zdaru na dalsich lovech beze zbrani.
Gratulujeme k tvé první 100 keši.
Ať ti to jde čím dál tím líp.
A v úterý to můžem
.
Gratuluji a preji dalsi ulovenou 100vku. [^]
Připojuji s Yaworem také gratulaci ke stovce i když ta dnešní je už 101. Stovku jsi měl v sobotu. Byl jsi platným členem úspěšné expedice.
Přeji ti Martine další hezká místa, která navštívíš a hlavně ať se ti líbí.
Vsem moc dekuju za fajn gratulace [;)]… ztira tedy U Trubky [B]
Já se taky připojuji ke gratulaci s 3 místným číslem a přeju hodně bezva zážitků s GC. Zítra to trochu [:P] zapijeme.
Bill22
Suoer. jen tak dal. Moc gratuluji.
Gratulujeme [D] Trojciferné číslo vypadá moooc pěkně [;)] a do toho čtyř je hodně, hodně daleko a tedy předpoklad navštívení spousty krásných kešek. Jen tak dál..