Poškozený ,,plíšek" kontaktu baterie na Oregonu

Ahoj, nehledal někdo kde se dá sehnat tento díl? Pořádně nevím jak to pojmenovat abych to prohnal googlem.

Případně kdyby někdo měl z nějakého zdechlého Oregonu tento díl na prodej, tak bych ho za rozumný peníz vzal.

Díky za odpovědi.

Pokud to někde budou náhodou mít, cena bude asi neúměrná. Zkus spíš sehnat nějaký podobný kousek plechu a nastříhat, naohýbat. Z vlastní zkušenosti ale vím, že s takovýmito prkotinami bývá největší problém. Hlavně s kontaktováním, pokud to nebude rovnou přiletováno.

No tak zatím to zkouším takto, než to budu nějak bastlit. Naštěstí to je jen na propojení baterek, takže to nemá žádný vývod.

http://www.ebay.com/itm/New-Back-part-case-Garmin-Oregon-300-200-300-400t-genuine-part-repair-/252462333485?hash=item3ac7ed7e2d:g:BKcAAOSwKY9XiNPV

To jsem si myslel. Plíšek samotný ne, ale celý díl, za cca 1000Kč. A to je ebay. Značkový servis by si řekl více. To bych asi radši bastlil.

Znackovy servis ti rekne, ze je to neopravitelne. ;)

Nepsal tu někdo před nějakým rokem, jak jim nabídli, že si nechají původní navigaci a dají slevu 1000 Kč na novou GPS?

Myslím si o tom své....

Já bych buď kutila nebo koupila náhradní část, ale do opravy do značkového servisu neposílala. Třeba tlačítko jsme podle vlákna tady na cztku opravili s kolegou během chvilky, náklady pár korun - žádných 1.800.  ;)

Projdi nejbližší tržnici a v některé čínské hračce za pár korun určitě něco podobného bude. Jednou jsem podobnou náhražku vyrobil z plechovky, ale nepruží to tak jak má, je potřeba kontakt přihýbat. Nebo na kousek plíšku naletovat 2 kousky pružinky.

Nepsal tu někdo před nějakým rokem, jak jim nabídli, že si nechají původní navigaci a dají slevu 1000 Kč na novou GPS?

Nutno rict, ze u nich jsou ty GPSky drazsi, nez ve velkych pocitacovych obchodech... takze prijdes o starou GPS, a usetris maximalne par stovek.

A to uz nemluvim o tom, ze ceny GPS umele zvysuji o poplatek za mapy, ktere ne kazdy chce, protoze si tam chce dat mapy vlastni, treba z OSM. A GPS bez map Garmin.cz neprodava...

Nutno rict, ze u nich jsou ty GPSky drazsi, nez ve velkych pocitacovych obchodech... takze prijdes o starou GPS, a usetris maximalne par stovek.

A to uz nemluvim o tom, ze ceny GPS umele zvysuji o poplatek za mapy, ktere ne kazdy chce, protoze si tam chce dat mapy vlastni, treba z OSM. A GPS bez map Garmin.cz neprodava...

A mapu ti prodá zamčenou na SD kartě, která je moc malá, aby se tam vešly další mapy, a překopírovat jinam nefunguje...fakt dobrá služba platícím zákazníkům  :angry: