poslete mi cashe!!!

co se mi nelibi, ze ten ucet na GC.com existuje…mlčeti zlato

[quote] Gomer Pyle: jo to neni je to docela blby . radil mi kamarad co je dobrej na počitač a tak už to mam . tak a jak to pude tak to zkusim a už sem se dival a nasel sem casche co se mi libi a na ni pudu . [/quote]

Chjo. "Found it"  Found... pričestí minulé od slova find (česky = najít). Označuje to děj, který už byl vykonán. ("Našel jsem to").

Jsem moc rád, že se ti má cache zalíbila už jenom podle listingu, ale změň prosím svůj log na "note" a "Found it" loguj, až jí opravdu fyzicky najdeš a tvé jméno bude napsáno v logovacím notýsku v cachi.

Nemám bohužel dnes čas na to, abych ti napsal nějaký normální e-mail, co si o celé věci myslím... snad tedy zítra podle toho, jakou budu mít náladu po zkoušce.

[quote] alkes: Jsem moc rád, že se ti má cache zalíbila už jenom podle listingu, ale změň prosím svůj log na "note" a "Found it" loguj, až jí opravdu fyzicky najdeš a tvé jméno bude napsáno v logovacím notýsku v cachi. [/quote]

Děkuji. 

Takze uz tu mame “Divna tradicionalka GC12TNH” a ted se pridava i divny kacer :smiley:

Jen tiše doufám, že ty první nebudou moje [:#]

No, myslím, že se Alkes nemusí o osud své kešky bát, aniž bych chtěl Vojína podceňovat, myslím, že si zvolil cíl vysoko nad své možnosti [6]. Zároveň mám ale takový neodbytný pocit, že si tu z nás dělá legraci někdo ze zdejších vtipálků :slight_smile:

Prima vlákno, alespoň je čemu se zasmát. V tomhle smutnym světě bysme si vtipálků měli vážit. [<:o)] Ovšem cashe poslat neumím [:D]

Sylvia999

Mám takové neblahé tušení, že to, že je "Gomer Pyle" jen vtipálek, je jen vaším zbožným přáním :-(

A možná jich bude přibývat... 

Možná jsme všichni úplně vedle a Gomer si koupil v Mountfieldu MP3 přehrávač a jako pravověrný fanoušek tradiční americké country muziky prostě jenom shání nějakého Johnnyho Cashe. Já myslím, že když poprosí to “kamaráda co se vyzná v počítačích” tak mu nějakou tu empétrojku najde a stáhne…

proč se na me pořad vitahujete . mam z maunfildu garmin stal 3 tisice byl to dobry kauf . tatinek mi dal penize a neco sem mel naetreno a moc me to bavi uz se tešim na výkend jak pojedu k kámošem a budeme ty cashe hledat je to moc prima uabava. tak kdys si myslite ze na cashe nestacim tak mi teda poslete nejakou lepsi . s kamošem pojedeme jeho novym autem na vylet do berouna mam tam babicku tak tam by jsme nějake cashe mohli najit . moc prosim poslete mi cashe ktere jsou dobre

Pro pobavení to bylo dobrý, ale už by to mohlo stačit.

[quote] Gomer Pyle: proč se na me pořad vitahujete . mam z maunfildu garmin stal 3 tisice byl to dobry kauf . tatinek mi dal penize a neco sem mel naetreno a moc me to bavi uz se tešim na výkend jak pojedu k kámošem a budeme ty cashe hledat je to moc prima uabava. tak kdys si myslite ze na cashe nestacim tak mi teda poslete nejakou lepsi . s kamošem pojedeme jeho novym autem na vylet do berouna mam tam babicku tak tam by jsme nějake cashe mohli najit . moc prosim poslete mi cashe ktere jsou dobre [/quote]

Taky jsem názoru, že vtipu už bylo dost.

Wiki není pakárna, ale užitečný nástroj, který ti jistě zodpoví to, na co se tu ptáš [:O].

Taky jsem úplně nerozpoznal, jestli je ta gramatika první třídy myšlena jako vtip, nebo skutečně vážně… [:D]

 


Na tyhle lidi platí totální ignorace a ono je to přestane bavit. [;)]

Vtipný to bylo možná jednou ale jak se říká opakovaný vtip přestává být vtipem milý Gomere Pyji. 

[quote] Gomer Pyle: proč se na me pořad vitahujete . mam z maunfildu garmin stal 3 tisice byl to dobry kauf . tatinek mi dal penize a neco sem mel naetreno a moc me to bavi uz se tešim na výkend jak pojedu k kámošem a budeme ty cashe hledat je to moc prima uabava. tak kdys si myslite ze na cashe nestacim tak mi teda poslete nejakou lepsi . s kamošem pojedeme jeho novym autem na vylet do berouna mam tam babicku tak tam by jsme nějake cashe mohli najit . moc prosim poslete mi cashe ktere jsou dobre [/quote]

Woje začni tady: www.pravidla.cz

 

Napadá mě jen jedno. Jde zde zamknout vlákno?

[quote] zlicinaci: Napadá mě jen jedno. Jde zde zamknout vlákno?
[/quote]

Můžeš leda zakázat odpovědi na tvojí zprávu, jako jsem to udělal já u téhle.

Pokud jsi admin, tak můžeš asi uzavřít celé vlákno, případně vyhodit uživatele....

[quote] iki: http://en.wikipedia.org/wiki/Gomer_Pyle [/quote]

Pořád mi vrtalo hlavou, kde už jsem toho vojáka z avatara viděl. Když jsem se ale podíval na nově přidanou fotku v profilu na geocaching.com, tak už mi to nemohlo nedocvaknout... :-))... tolik k přitroblému čerpadláři z TV show (propojení tam ale je... zmíněno i v textu)

[quote] zlicinaci: Napadá mě jen jedno. Jde zde zamknout vlákno?

[/quote]

Zamknout vlákno můžu, přeje-li si to většina. V tomto případě ale spíš doporučuji zmíněnou ignoraci [;)].

Choze