potřebuju pomoc na Príglu (Brno-Bystrc)

potřeboval bych pomoc od úspěšných hledačů na geocachi Prígl (GCND37) více viz detail cache

Takže moje domněnky se potvrdily, akorát chtělo přeházet o hodně víc kamení, do čehož se mi ale vůbec nechtělo, protože nejsem žádný Massa-Bob z Lusianské věznice. Tímto děkuju za rychlé odpovědi a pomocnou ruku Dorcadionovi, KuraTeamu, Zdeňkovi z BxHome a Šamanovi.