Příjemný den,
neví zde někdo, jakým způsobem dávat požadavky na Garmin ohledně nové funkcionality co Colorado 300?
Třeba taková drobnost, jako je "Average position" byla už v pravěku u modelu GPS III a Colorado to stále nemá implementované.
Petr
Příjemný den,
neví zde někdo, jakým způsobem dávat požadavky na Garmin ohledně nové funkcionality co Colorado 300?
Třeba taková drobnost, jako je "Average position" byla už v pravěku u modelu GPS III a Colorado to stále nemá implementované.
Petr