Ahojte, s viacerymi ludmi som sa bavil (naposledy pisomne s BXTomom) o geomeetingu,
vyplyva s toho par zaverov:
bolo by dobre na vikendovej akcii stanovit termin, ked sa tam stretneme vsetci (napr. v sobotu podvecer + vecer) - urobil by sa TB meeting, vsetci by sme sa videli a predstavïli (kopa ludi sa pozna, ale nie vsetci)
Teraz to bolo take rozlietane (hlavne vdaka velkemu mnozstvu cache v okoli - neobsedeli sme na zadku a vsetci vyrazïli do terenu - na meetingu mohlo byt tak tridsat alebo viac ludi, ja som asi videl v roznych casoch a na roznych miestach vsetkych, ale to sa asi kazdemu nepodarilo).
spominal to uz Groula v logu eventu - lahvace namiesto sudu
napad s malou bonus cache s prezentom (ktory mala Ivet v Telci a Klicnici nan pekne nadviazali) od organizatorov je super, je to pekna tradicia, v ktorej sa dufam bude pokracovat
ako padlo v rozhovore s Ivet, Groulom a Dorcadionom, dalsi velky vikendovy event by mal byt v zapadnych Cechach, snad to pomoze aj v ich zahusteni novymi caches, tak sa snazme
Ak mate nejaku dalsiu ideu k eventu, pripadne s niecim co som tu napisal nesuhlasite, napiste to prosim.
Inac vyssie uvedene v ziadnom pripade nie je nejakou kritikou organizatorov, Klicnik team odviedol kus dobrej prace - este raz vdaka :-)))), ide len o pokus vylepsit model eventu.
Napad: krome pravidelnych spolecenskych eventu s klasickou naplni (jarni/podzimni taboreni, pivo, burty, zalozeni a vypleneni cachi v sirem okoli) by se obcas snesla nejaka extremni akce pro uzsi okruh zajemcu, namatkou:
zimni taboreni se sneznicemi nebo bezkami a prilezitostnou sneznou multi
vodni akce s prilezitostnou multihydrocachi (kajak uz je zalepen, jeste zbyva spravit pumpicku)
tematicka celonocni hra
neco s lezenim, slanovanim, potapenim, bruslenim... doplnte svou oblibenou outdoorovou aktivitu
Netvrdim, ze se zucastnim vseho :-))) Asi to chce sondovat ve foru a na geopivech, aby se naslo dost zajemcu a nesesly se tam jen dva tymy.
Jsem take pro podobne akce a jel bych klidne “lovit” nekam za hranice vsednich dnu - treba za polarni kruh nebo do jinych horoucich pekel ;o) Treba takove zeme jako Norsko, Svedsko a Finsko jsou slusne zakesovane…
Musim te zklamat, cesta veda i tam, jezdej tudy i motokrosari az nahoru. Muzes se ji vyhnout, ale v noci bych se bal ze slapnu do zapomenuty rusky munice.
Jinak se mnou sto procentne kdokoliv pocitejte na kterekoliv ftfad, pokud tedy budou v mych silach. Predevsim, v dosazitelne vzdalenosti.
A jeste napad: Co takhle udelat nekdy hromadny let s nizkorozpoctovou spolecnosti nekam, kam litaj. Nekam, kde je to nejlevnejsi. Navrhoval bych to na pristi leto, spat pod sirakem, nebo ve stanu, jidlo po vetsinu casu ze zasob…
Nechci ti kazit optimismus, ale i v te Skandinavii jsou to cache za humny mest, proste tam, kde jsou lidi a max. par km dal. Tech opravdu v divocine tak huste neni. Ale ja se priznam, ze radsi lovim sam. Pokecat si pritom s prima lidma je fajn, ale kolektivni hledani mi prece jen tak nechutna.
Potrefena husa se ozyva… mozna napred zkusim uvrtat do toho nekoho jineho, zrovna dnes jsme se o tom s dotycnym bavili, sledujte forum. Chceme-li delat CITO jeste letos, tak nejpozdeji nekdy v druhe pulce rijna, coz? Jinak pockame az na oficialni Intl CITO Day v dubnu.
K extremnim eventum a group hunts: klasicke cache taky lovim radeji sam - spis by me lakala nejaka silenost jako nocni multi hydro cache dal od civilizace, ale tezko bych ji udrzoval - udelat ji jako prechodnou cache jen na event by mi prislo idealni.