Asi hlavně pro žďáráky, přeci jen mají to nejblíže, posílám pozvánku na Event pořádaný Virtual Geotýmem. Minulá akce v roce 2008 byla parádní, takže její kladné odkazy jsou snad zárukou kvality i letošní akce :-)))) [cache]GC4140R[/cache]
Asi hlavně pro žďáráky, přeci jen mají to nejblíže, posílám pozvánku na Event pořádaný Virtual Geotýmem. Minulá akce v roce 2008 byla parádní, takže její kladné odkazy jsou snad zárukou kvality i letošní akce :-)))) [cache]GC4140R[/cache]