Nemáte někdo postahované PQ Londýna a okolí? Já skončil stahování u 23.května 2003 a zdá se že by to bych to stahoval pekelně dlouho. Pokud se tam někdo chystá můžem se i podělit a každý stáhnout kus.
Jedu na tejden do Londýna, takže mě stačí přiměřený okruh, jak velký nevím. Když ted vidím kolik jich tam je, tak stačí jen tradicionálky, případně virtuálky. Mysterky a multy jsou zřejmě zbytečné, to stejně nestihnu. Když jsem stahoval PQ tak jsem začal stahovat všecho v okruhu 500mil. Ale například jen za duben 2003 tam bylo založeno skoro 500 keší, takže jsem to vzdal. A příští PQ už zmenším okruh a odfiltruju jen tradiční, teda jestli se nenajde někdo kdo by to už měl postahovaný.
Já tomu nějak nerozumím – PQ se přece vygeneruje prakticky okamžitě, a když náhodou ne, tak do druhého dne ji máš 100% v mailu.
Není jednodušší si tím pádem vytvořit jeden nebo dvě PQ (v preview je hned vidět kolik kešek se takhle našlo), mít tak k dispozici aktuální data, a druhý den si už uploadnout GPX do GPSky, než několik dní hledat někoho kdo si to možná někdy postahoval?
Londýn je velkej, ale tolik tradicionálek v něm zase nebude, aby se nevešly do limitu 5 PQ na den
Je jich tam hodně. Po té co jsem zmenčil okruh a odfiltroval mysterky a multiny je to na 3x5 PQ (takže celkem tři dny). A zadával jsem to dvě hodiny. Možná jsem mohl zmenšit okruh hledání ještě víc, ale co kdyby pak něco chybělo
Dobrý den… kdyby se nějaká dobrá dušička nabídla k poskytnutí anglických tradicionálek, tak bych hopsala nadšením do výše oken v přízemí:-) Já si je stahuju přes mocný Skrýšotlač (jsem pouhopouhý member), ale pro takovou kumulaci keší není opravdu to pravý ořechový.. (tedy stahovala jsem, ale stala se mi obrovská nehoda a přišla jsem asi o 4000 záznamů, můj odjezd do Anglie je za dveřmi a já se bojím, že to všecko nestihnu). Vím že moje žádost je pouhopouhou zlodějinou a příživnictvím, ale ale ale… chápete mě, že jo… (nasazuji smutné psí oči)
Napiš douřadnice středu a poloměr v mílích, večer nebo zítra to bude stažený.
[/quote]
To jsem na tebe zvědavej. Se středen v Londýně, a poloměrem 100 mil je tam skoro 6000 keší. Většina jich je stejně v poloměru 20 km kolem města. I když tem poloměr zmenčíš, tak pochybuju, že se tě to vejde do pěti PQ, které můžeš deně přijmout.
Jakože když ti napíšu 52°27’38.39"N, 1°50’54.28"W a radius 250 mil, tak budeš tak velký Pánbů, že to zvládneš raz dva? Tři čtyři i s listingem? Asi bych pak už nikdy nezlobila a poslala ti z Anglicka pohled
Je to cca 27.000 keší, to je tak na dva dny. Jinak protože jsi souřadnice napsala až když jsem byl mimo net, spustil jsem stahovaní 100mil ze středu Londýna ( N 51° 29.2747 W 0° 10.6799) a jsou stažený - 7430 celkem, z toho 7099 aktivních. Chybí pouze PM. Je to včetně listingů (bez obrázků). Jestli je chceš, řekni v jakym formátu a jsou tvoje. Odpoledne spustim další stahování, chci bejt velkej Panbů
Velký Panebože šikl by se formát gpx No jo, koukám že s těma multinama a podobnýma toho je až až… (jestliže to stahuješ jen kvůli mě, tak by stačily tradicionálky ;-))
no, v názvu nemusí být takovéto GCblabla, a na konci by mohla být velikost, a ty čísla o těžkosti terénu atp… jinak si nevymýšlím je mi to jedno:-)
Ty a nechceš svoje kouzla poodhalit? Nejsi PM, že ne? Cosi jsi psal o tom, žes to už jednou ysvětloval, ale asi jsem v tu dobu byla ještě na houbách a v historii příspěvků se vždycky ztratím a nic nenajdu
Ahoj, bože Honzo kde najdu popis jak to stahuješ, hledal jsem to, ale nenašel. Já postahoval, nebo do pátku postahuju přez PQ 100mil kolem středu Londýna, teda vše kromě mysterek a multikeší.
Můžeš to uploadnout na nejaký FTP (málem jsem napsal FTF ) nebo na nějaký uložiště? Asi to bude docela veliký, že?
mdennah: máš na profilu hodně dobrou fotku, až tě někde potkám u keše, tak se na mě takhle zasměj, ať tě poznám
to Vancosi: Takhle se šklebím dost často, neboj - určitě mě poznáš Handy Geocaching od Destila neznám. Znám pouze opravdové Bárbí od Matela. Ale jelikož mě posezění nad bakalářkou docela sužuje, tak bych se mohla s něčím novým seznámit
Londýn najdeš tady: http://topol.casablanca.cz/honza/~londyn/, při načítání do mapsource jsou použity symboly takto:
0 - tradiční
1 - multi
2 - mysterka
3 - event
4 - virtual
5 - earth
6 - web
7 - letter
Jinak se nelekej, mapsource to načítá několik minut.
program na stahovaní je na http://gc.fa-fa.org jenže poslední dobou nestíhám ani kešovat, natož ten program pořádně dodělat. Tak sem zatim ho nechtěl moc rozšiřovat. Ale k dispozici je a takový úlohy zvládne. Ovšem porušuje to "Terms of use" číslo 5.