PQ - timezone - des...

tak jsem se rano probudil, naplanovanej vylet na kole…honem honem stahnout PQ…zatrhnu patek…a cekam…a cekam…az jsem skusil skrtnout aj ctvrtek a bylo tu hned…tak by me zajimalo na co se v profilu vyplnuje Time Zone kdyz to stejne funguje podle americkyho casu…ted abych pokazdy sledoval jestli uz je 9 nebo jeste ne:/

teda to moc casto na vylet po ranu nevyrazis, ze jsi na to padnul az dneska :wink:

slusny lidi rano (== nejmene tak do desiti) spej :wink:

No PM nemam zas tak dlouho…a vetsinou to mam naplanovany a nachystany uz den predem;)