pozor zmena, stranka prazskych geocoins sa presunula sem
ja vidim na tom vzorovom obrazku preklep - v plaze je blaze.
Kdybys pořádně četl tak to bylo psáno hnedka v prvním příspěvku, že o chybě se ví, ale na minci bude správně…
aha dik. ja len, ze za takychto okolnosti by som tento gynocoin nechcel :-))
To se tam asi Saman pokusil propasovat v Blave je blaze:))))
gynocoin je tiez pekny preklep, gynekologicka minca ![]()
dnes vecer o 17.00 konci objednavanie, mate poslednu sancu vlastnit Prague Geocoin :)))
no, v ramci zmateni geoamericanu bychom se mohli spojit jeste s rakusakama a madarama a udelat geocoin rakousko-uhersky:))))
Něco jako Franz Josef Geocoin?
Já myslím, že i ta ikonka <|> by stála za to :-)))
To by už mohla být rovnou speciální edice “TŘI SESTRY” <|||> ![]()
jo:)))
a prilis zapaleni geocacheri by si pri nalezeni tohoto coinu mohli prozpevovat:“zitra me mozna vyhodej z prace a nebudu mit za co zit…”
objednavanie ukoncene vysledok 69 objednanych minci ![]()
budem kazdeho co si objednal kontaktovat mailom ohladom platby