Keška Praha - Smichovske nadrazi (GCR6WR) je ztracena, zbyl z ní prý jen magnet. Takže dočasně disabluji a doufám, že se mi do konce týdne podaří připravit novou verzi.
Keška Praha - Smichovske nadrazi (GCR6WR) je ztracena, zbyl z ní prý jen magnet. Takže dočasně disabluji a doufám, že se mi do konce týdne podaří připravit novou verzi.