Právě publikovaná keš - chyba

Ahoj,

stalo se někomu, že se mu nezobrazí právě publikovaná keš? Tedy přesněji zobrazí se chybová stránka jako když keš ještě nebyla publikovaná. Přitom kolega mi psal, že jemu se to zobrazilo (byť s varováním od AVASTu). Asi za 15 minut se mi stránka zobrazila (dělal jsem refresh každou chvilku). Zkusil jsem IE (normálně používám Operu) a bylo to stejné.
Jednalo se o [cache]GC1H3FT[/cache].

Ted jsem se z ní vrátil. A opět tvé FTF grr.
A k tématu mě se zobrazila naprosto v pořádku a traintour píše v logu že AVAST objeví třeba jedno slovo v textu a pokládá ho za část viru;-)

Jestli to skutečně dělá jen AVAST a jen u nových keší, tak asi vím, proč to dělá a co to způsobuje :smiley:

avast! rozhodně nehlásí nic jen podle několika anglických slov ;). Je schopen například detekovat podezřelé iframe, skripty či odkazy na "divné stránky" a podobně. Navíc ani mě na téhle stránce nic nehlásí…
Rád bych se "postižených" zeptal, co přesně jim avast! hlásil - například jméno viru a podobně. Je to zvláštní…

Předem díky!

HA HA HA :D:D:D

to se můžeš zeptet traintour retrívra ten to napsal do logů že avast hlásí vir podle listingu a že to může být tím že pro avast je nějaký slovo třeba jméno nějakýho viru. Ale proč nenabývala stránka nikdo neví:D

Řekl bych, že PaBa ví, o čem píše :slight_smile:

A jinak - Treintour není retrívr, ale reviewer. Co je to za módu?

Treintour ? Co je to za módu ? Proč ne TrainTour ?:wink:

No, je pěkné, že jste tu rozebrali vlastnosti AVASTu a funkci "retrívra", ale ani jedno s původním tématem nesouvisí :wink:

Nikomu se to vážně nikdy nestalo?

PS: AVAST nemám, a i kdyby, těžko by mohl způsobit popisované chování.

Dobře tedy,já mám Avast už hodně dlouho a nikdy se mi to nestalo :wink:

A ten retrívr se mi náhodou líbí !

Je pravdou, že pokud nějaký listing "sleduji intenzivně" tak se tam změna promítne až s nějakým zpožděním. Když pípne nová cache tak na první kliknutí mám aktuální listing, jediný rozdíl byl u mé cache, kde pípla, já se tam podíval a stále starý stav. To samé z jiného. Mám pocit že ta stránka zůstává chvilku "nakešovaná" někde po cestě - pokud byly nějaké dotazy "před centrální změnou" tak to chvilku trvá než se promítnou.

Co se týče toho nezobrazení, tak se mi už to stalo nejednou, přišla mi notifikační správa, mrknu do mejlu, kliknu na odkaz, a hle na stránce svíti že daná cache ještě nebyla publikovaná, když kliknu na link na notifikační log, tak se mi normálně zobrazí, a od tuď jsem se třeba pokoušel kliknout na danou cache a hle zase svítí že nebyla publikovaná.

To se mi taky stava… naposled 18.10. nejaka cache "Formule 1"
Visit Unknown Cache
Formule 1
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=bc346e48-b4b2-48dd-a326-196766d0703f

Bohuzel neznam, jake konkretni reseni pouziva Grounspeak, ale vzhledem k zatezi, kterou ten server ma je temer jiste, ze web bezi na nekolika serverech a nekolika databazich. System pak funguje tak, ze bud uzivatele prideluje na urcity server napr. podle vytizeni nebo podle mista, odkud pristupuje.. tyto servery pak mezi sebou sdili data. Muze se teda stat, ze nekdo pristupuje k serveru, ktery ma jeste stare informace.