Narazil jsem na odkaz:
http://geowiki.hidden.cz/wiki/Free_mapy_(garmin)
Chtěl bych se zeptat, zda má nějaký smysl přehrát base mapu z verze US na EU. Používám Vistu HCx a base US a ČR Topo v1.2. Pokud se to řešilo, tak se omlouvám, ale já to nenašel. Dík
dle meho nazoru nema - jinak to zalezi na tom, co si od toho slibujes. jestli chces videt v gpsce polohu vetsich mest evropy a hlavni dalnicni tahy evropou, tak jo. jinak na cr mas topo a ktera basemapa je jako zaklad je uplne jedno.
US base mapa se nepřehraje. Akorát se objeví nová mapa EU base. Vhodné např. pro hrubou orientaci po Evropě…
díky za odpovědi, ano tak to je, zobrazí se nová mapa EU. pro velmi hrubou orientaci stačí.