Příchytka mikrokeše :-)

Přichytit mikrokeš pomocí magnetu je super nápad, ale co když není k dispozici nic železnýho? Jak se tak hrabu v garáži, objevil jsem příchytku na elektrikářskou pancéřovou trubku. Tuším P36, stojí asi 5kč. Je to plast ve tvaru skorozavřeného "U" s dírou na šroub na zeď. Pak si stačí vzít šroubovák a přiměřenej vrut a mikrokešku dáte skoro všude (nejlíp na dřevo). Mikro nespade ani ve větru, musí se prostě nahoru vysadit.

No, ono je teď oblíbená "móda" vzít maličký háček do víčka cache dát očko a pověsit. To je něco podobného :wink:

Jako nápad dobrý, akorát co s tím udělá mráz.

Instalační materiál je pro venkovní prostředí, takže mráz nic neudělá.

no ale pokud tam jde prichytit nejaka uchytka, jde tam prece prichytit i kousek plechu pro magnetku :slight_smile: (ale to jen tak na okraj, jinak samozrejme jakekoliv napady na upevneni kesi jsou vitany :))

Jistě, všechna řešení mají své výhody. Obecně vzato v příchytce odolá mikro lépe povětrnostním vlivům. Vyzkoušeno.

Co takhle link nebo obrázek pro ty z nás, co neví o čem je řeč? :slight_smile:

My používáme úspěšně na dřevěné lávce suchý zip. Původně jsme použili samolepící, ale posléze jsme mu vypomohli chemoprénem :smiley:

Problém je, že někdy, když navlhne, tak přestane chytat…

Tak musím říci, že za cca 2 roky, byl jediný problém. A to, že se zip utrhnul z krabičky. Pak nastoupil ten chemopren a byl klid B)

[color=blue]…anebo tam přilepíš kousek plochého magnetu z CD nebo disketové mechaniky a použiješ plechovou krabičku od energitu (platí jen pro pixly na něž neprší!). Odzkoušeno - keš funguje cca rok a půl a zatím nebyl problém…B)[/color]