Přichytit mikrokeš pomocí magnetu je super nápad, ale co když není k dispozici nic železnýho? Jak se tak hrabu v garáži, objevil jsem příchytku na elektrikářskou pancéřovou trubku. Tuším P36, stojí asi 5kč. Je to plast ve tvaru skorozavřeného "U" s dírou na šroub na zeď. Pak si stačí vzít šroubovák a přiměřenej vrut a mikrokešku dáte skoro všude (nejlíp na dřevo). Mikro nespade ani ve větru, musí se prostě nahoru vysadit.
no ale pokud tam jde prichytit nejaka uchytka, jde tam prece prichytit i kousek plechu pro magnetku (ale to jen tak na okraj, jinak samozrejme jakekoliv napady na upevneni kesi jsou vitany :))
[color=blue]…anebo tam přilepíš kousek plochého magnetu z CD nebo disketové mechaniky a použiješ plechovou krabičku od energitu (platí jen pro pixly na něž neprší!). Odzkoušeno - keš funguje cca rok a půl a zatím nebyl problém…B)[/color]