Prosím o radu, náhle mi vynechává při odesílání z PC do GPS název kešky (zobrazuje se pouze kód) a neeviduje se mi v podsložce POKLADY ale ve složce BODY. Stáhnul jsem si poslední verzi pro stahování, ale nepomohlo to. V čem by mohl být problém? Půl roku to fungovalo bez problémů. Děkuji
Tento problém souvisí nejspíš se změnami na GC.com. Tento samý problém se mi naskytl taky a to ihned poté co byla uvedena do chodu nová mapa. Bohužel jsem nepřišel na jakoukoliv možnost jak to změnit do původního zobrazení.
Mam stejný problém, reinstaloval jsem to a nevím proč ale někdy to jede v pohodě (když stahuju třeba celou stránku), ale po jednotlivých mi to taky dělá body a ne poklady.
Tenhle způsob přenosu ze stránky přímo do GPS jsem nikdy nepoužil - nevyhovoval mi. Obvykle stáhnu LOC/GPX nejprve přímo do Mapsource, tam mohu případně prohlédnout, změnit, dopsat nějakou poznámku, změnit název, ikonu a pod., přidat případné accesswaypointy a pak šup s tím do GPS. Je to sice přenos nepřímo, ale zase je komfortnější.
Pro zařazení do složky poklady to musí mít správnou ikonku. Ale po uložení přímo z webu je tam praporek, místo truhličky. Takže bod tam je ale musíš ho hledat jinde, než mezi keškami.