Zdravim,
od vcerejska jsem si vsimnul zajimave veci. Cachemapa mi ukaze jen nektere cache, je jich pomerne malo. Kdyz dam refresh tak jich zmizi jeste vic a jsou videt jen bonus, event a webcam, proste tradicni a multi nejsou videt. Pouzivam FF 1.5.0.1 Nevite co to muze byt? Nebo jsem se jen trefil do Honzovych uprav?
EDIT: Vypada to takto:

Na FF 1.0.7 bez problémů, vše vidím tak, jak mám.
Na Portable FF 1.5 taky bez problémů.
Na FF 1.5 stejně jako ty.
Na FF 1.5.0.1 stejně jako ty.
Není chyba v Java scriptu? Na konzole mám tyto chybové hlášky opakující se pořád dokola:
Chyba: Neznámá vlastnost ‘_clear’. Deklarace vynechána.
Zdrojový soubor: http://www.geocaching.cz/global.css?loadnew
Řádek: 46
Chyba: Neznámá vlastnost ‘filter’. Deklarace vynechána.
Zdrojový soubor: http://www.geocaching.cz/global.css?loadnew
Řádek: 409
Chyba: Chyba při parsování hodnoty vlastnosti ‘cursor’. Deklarace vynechána.
Zdrojový soubor: http://www.geocaching.cz/Cachemapa.aspx?
Řádek: 0
Me to na FF 1.5.0.1 ukazuje vsechno spravne
Taky na FF 1.5.0.1 ukazuje vsechno spravne.
Taky na Maxthon 1.5.2.21 (IEe) ukazuje vzdy vsechno spravne. :-)))
Původně jsem myslel, že stačí odstřelit uživatelský profil. Ale nepomohlo to. Viníkem byl plugin Adblock+, po jeho odstřelení to funguje. Dvě hodiny laborování… Zkus ho odinstalovat, snad to pomůže.
Diky, bude to tim Adblockem. Proste vyhodnocuje ty ikonky tradicni a multi jako reklamu a vyhodi je.