Problém s frre mapou - zobrazují se jen vrstevnice

Mám problém. Stáhnul jsem si ze stránky http://topomaps.dyndns.org/Europe/Germany/Brandenburg/index.html mapu a i když ji dostanu do mapsource, kde vypadá tak jak má, tak po náhrání do legendu (i přes sendmap) z ní vidím jen vrstevnice. Nemáte někdo nějaký rychlořešení? Ve čtvrtek tam toiž jedu.

map vidím na stránce sedm, která konkrétně ti nefunguje?

No už jsem to vyřešil. Problém byl mezi klávesnicí a židlí. Ta mapa po nahrání do mapsource je rozdělená asi na 12 stejných obdélníků (po cca 400 kB), jeden, rámeček přes to všechno (2 kB) a jeden takový menší, který je tam tak nějak plácnutý (5 MB) - zcela místo objekt mýho zájmu. No a já nahrával ten překryv + to co mě zajímá, jenže to byly jen ty vrstevnice, když jsem to nahrál i s tím 5 MB souborem, tak je to OK. Jinak je to mapa brandenburg_topo_img - doporučuju. Ta se dá nahrát jako celý spolkový stát, ty ostatní zatím jedou po takových pásech. a nepokrývá to zdaleka celou spolkovou zem - jen asi tak 25 - 30 %.