před dvěma dny jsem si vzal z kešky travel buga a tak jsem chtěl na geochaching.com zveřejnit že jsem si ho vzal.jenže kešer který ho umístil do té keše z které jsem si ho vzal tak to na internetu nenapsal takže to musím počkat až to udělá nebo ne?
Buďto počkej nebo mu napiš a pokud to nezabere tak to prostě zapiš, že jsi mu jej vzal.
Je dobrým zvykem napsat k TB pouze Note, že ho máš u sebe, aby majitel věděl, že TB "žije". Počkej den, dva a pokud předchozí majitel nezaloguje TB do krabičky, napiš mu aby tak učinil, že by jsi rád zalogoval. No a když nebude reagovat, tak ho prostě zaloguj jako retrieved a hotovo.