Mam problem s trekbuddy. uz od spusteni a behem cele doby behu programu mi mobil hlasi: Povolit aplikaci cteni dat uzivatele? a ja musim proad mackat ANO, abych mohl vubec neco udelat, stava se to i behem pohybu na mape, proste porad. Telefon SE Z710i. Takze nevim co s tim. Diky moc za rady
Cau. Zkus si nastavit oprávnění… tlačítko "další" při kursoru na položce TrekBuddy. V menu vyber oprávnění a čtení dat uživatele, kde nastav "nedotazovat". Pokud nemáš volbu nedotazovat aktivní, tak zkus přeinstalovat TrekBuddy přes .jad file. Pokud to nepůjde ani potom, tak zbývá jen zabalit mapu do tar archivu. Mobil se tě zeptá jen při načtení, ale nebude se tě ptát při posunu mapy. Podrobný návod je na stránkách TrekBuddy.
super, funguje, diky diky moc