Problém v importu gpx do GSAKu

V dnes generovanem PQ jsem narazil na problem, ze se mi soubor nenanimportuje do GSAKu s nize pripojenou chybovou hlaskou.
Kdyz jsem se koukal do gpx tak jsem usoudil, ze se jedna o problem s touto kesi [cache]GC19YAX[/cache]. Myslim ostatne jako Pehta, ze se jedna o problem s nazvem tohoto TB http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=8f26daf2-51df-49b8-a966-4256e063b355,ktery je nyni v kesi umisten.
Jmeno v exportu vypada takto: [color=red]U k a z & # x 1 E ; s e ![/color] (Do nazvu jsou vlozeny mezery, jinak se zde rozumne prekodoval :slight_smile: Ukaz se!)

Neznate nekdo autora aby jej prejmenoval?

Diky

Vyzkousel jsem tuto kes naimportovat, ale na problem jsem nenarazil. Vse probehlo v poradku.

Divne to same to dela i Pehtovi, alespon tak soudim podle jeho notes v lozich TB. Me import jede pokud nazev upravim ve stazenem gpx.

Je pravda, ze jsem neimportoval z PQ, ale jen z GPX stazeneho z GC.COM. Predpokladam ale, ze uvnitr je to stejne…
EDIT: Tak uvnitr je nazev TB opravdu stejny jak uvadis ty. Zkusil bych si to take dat do PQ, ale na dnesek uz mam vycerpano :frowning:

Me to neslo ani z gpx kese. Chce-li se Ti to zkusit posli mi na SZ mailovou adresu poslu Ti to PQ.

Poslal jsem ti mailovou adresu. Vyzkousim to :slight_smile:

Poslal jsem samostatne gpx kese i prejmenovany zip PQ na zi. Zipy tusim na Tvou adresu nechodi.

Tak jsem to vyzkousel a beha to bez problemu. Naimportovano vse - viz obrazek.
Mam GSAK 7.2.1.38

Tak to bude jeste asi neco jinak v nastaveni GSAKu. Jakou mas verzi?
Ja 7.2.1.38

Ja mam tu samou verzi. Importoval jsem s defaultnim nastavenim z c:\download. Pro jistotu jsem zalozil novou databazi, potom jsem provedl import i do jiz zalozene a naplnene databaze. Vse se stejnym vysledkem.
Pouzivam Win XP SP2

Divne importuji z nejakeho adresare kam jsem nastavil importy z mailu a jinak bez problemu funguji. Dnes se stahli 4 a ostatni bez problemu. XP SP2 take, tak nevim.

To je divne. Nezkousel jsi to na jinem pocitaci, eventualne preinstalovat GSAK? Nic jineho me bohuzel nenapada.

Jeste me napada, ze by mohl byt nejaky rozdil v nastaveni Options - Advanced.

Ja to mam takto:

Jeden rozdila tam byl, ale nic (Use alternate GPX load method)

A co reinstal?

Tak to taky nezabralo. No uvidime zatim se jedna o ojedinely problem. TB je na svete od 21.3.2008, tak to treba vyresi owner TB zmenou nazvu. Zatim se tomu nehodlam vice venovat.