Proč přestalo fungovat načítání RSS

Od včerejšího večera přestalo fungovat načítání fora v RSS kanálech. A to jak v Firefoxu 3 tak IE 7? V obou prohlížečích to hlásí, že informační kanál obsahuje chyby a nelze načíst.

V Opeře to maká, takže v RSS kanálech to asi nebude :frowning:

ve FF2 mi RSS běží

Obcas se v nejakem z prispevku objevi nejaky znak, ktery to vygenerovane RSS XML trosku zblbne. Az se ten prispevek odrotuje pryc, bude to zase OK.