Po vložení magnetů určitě pojedou. Disky jsou velikostí 1-4GB. Vypadají jako netknuté:D
Já můžu nabídnout podobné množství, teda jeden má vadnou elektroniku. A dva mají jako bonus můj otisk prstu na plotně.
Dají se využít třeba takhle:
http://instruct1.cit.cornell.edu/courses/ee476/FinalProjects/s2006/ja94/Amsel%20-%20Klitinek%20Final%20Project/index.htm
Dobrý den měl bych zájem o ty Hdd jestli je tada darujete bral bych jakejkoliv pište na email :[email protected]
Co hodiny, ale motorku!
http://fanforum.ru/hdd-toys/
raduz_cz: no disky jsou vdecne na spoustu veci:
http://foto.s474n.com/hdd/