Prodam Nokia E50 + LD-3W - prodano

  1. Nokia E50 - ma tesne pred koncem zarucni doby, tj. je dva roky stara. Slape jak hodinky, je bez jedinyho skrabance, akorat baterka je takova slabsi, ale dva dny vydrzi. Je k tomu komplet krabice s manualem, kabelem, CD apod. Dam k tomu i 1GB MicroSD, pouzdro od Krusellu a polovinu drzaku do auta od firmy Brodit (proc pulku vysvetlim kdyztak osobne) a headset s ovladanim na kabelu a moznosti pripojeni libovolnych sluchatek (tusim, ze je to model HS-20 a AD-41?).

  2. Bluetooth modul Nokia LD-3W ve stavu stejnem jako je telefon (staticka navigace je vypnuta).

Lovili jsme s tim rok a pul naprosto bez problemu.

Cena k jednani za komplet 3000,-

Paw
ICQ: 96908566
jabber: [email protected]

Nikdo to nechce, tak musim jit s cenou dolu :slight_smile: - 2000 Kc

EDIT: prodano