Prodám novou XD-kartu Olympus 512MB, high speed, panorama, 3D

Prodám novou (koupeno 01/2007) XD kartu Olympus 512MB high speed (typ H) s funkcí panorama a 3D. Originální obal, návod, pouzdro na 6 XD karet, doklad o koupi.

Cena 650,-Kč, resp. dohodou.

Karta je 100% funkční, ale bohužel můj zastaralý aparát tento typ karty (typ H) nepodporuje.

Kontakt: jarous2000(zavináč)email.cz nebo tel.:724 21 99 26

Trochu offtopic - co znamená, když paměťová karta má funkce panorama a 3D ? Že na ní lze zapsat sérii obrázků s panoramatem nebo ukládat 3D obrázky? Myslel jsem, že to je problém fotoaparátu a obslužného softwaru, že paměťová karta je jen úložiště…

Olympus ma ve firmwaru umyslne blokovane vytvareni panoramat na jine karty nez na ty specialne naformatovane primo od vyrobce. Tzn. pokud chces vyuzit funkci “panorama” primo ve fotaku a nasledne ho zpracovat primo softwarem od Olympusu, potrebujes k tomu prave takovouhle kartu.

[quote] Mimon_team: Olympus ma ve firmwaru umyslne blokovane vytvareni panoramat na jine karty nez na ty specialne naformatovane primo od vyrobce. Tzn. pokud chces vyuzit funkci "panorama" primo ve fotaku a nasledne ho zpracovat primo softwarem od Olympusu, potrebujes k tomu prave takovouhle kartu.

[/quote]

Tak to je, s prominutím, pěkné šmé. Ještě štěstí, že tu jsou prográmky jako autostitch ;-)