PRODEJ FINÁLEK

To spíš "cashier" :smiley:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ta okurková sezona už by fakt mohla skončit - nakladačky už jsou v policích, chladnou ve sklepě…
Ono tady fakt to vlákno s PRODEJEM finálek je :slight_smile: a já myslela, že je to ffffftip :slight_smile:

Copak si chlapec šlehnul? Nebo jsou fakt tací, co by někomu dali za hromadu čísel peníze? Jako že CZK ? :slight_smile: a nebo Kčs? :slight_smile: :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

:slight_smile: a ten příjem daníš paušálem? :slight_smile:

A nemůžem se složit? 1000 kačerů, každej dá dvě pade a o finálky se rozdělíme rovným dílem!

Vlákno se sice nenachází v sekci FRC, takže je možné jej chápat jako (špatný) vtip, ale budí všeobecné pohoršení. Z důvodu fair play toto vlákno uzamykám.