To spíš "cashier" ![]()
![]()
ta okurková sezona už by fakt mohla skončit - nakladačky už jsou v policích, chladnou ve sklepě…
Ono tady fakt to vlákno s PRODEJEM finálek je
a já myslela, že je to ffffftip ![]()
Copak si chlapec šlehnul? Nebo jsou fakt tací, co by někomu dali za hromadu čísel peníze? Jako že CZK ?
a nebo Kčs?
o:o:o:o:o:o:o:o:o
a ten příjem daníš paušálem? ![]()
A nemůžem se složit? 1000 kačerů, každej dá dvě pade a o finálky se rozdělíme rovným dílem!
Vlákno se sice nenachází v sekci FRC, takže je možné jej chápat jako (špatný) vtip, ale budí všeobecné pohoršení. Z důvodu fair play toto vlákno uzamykám.