Program pro GARMIN foretrex 201

Ahoj [:)] zdravím všechny [:)] ...chtěl bych se zeptat jestli je někde na internetu

ke stažení program na vytváření bodů pro GPS GARMIN foretrex 201 ?...nechce

se mi totiž otrocky zadávat souřadnice [:(]  


JeJ my jsme se včera setkali [:)] …můžu se zeptat, kde se to dá stáhnout ? [:$]

 

Díky moc [:)] …něco si vyberu [;)] …snad už ted budu mít hledání o něco lehčí [:D]

…a ještě jednu mini otázku pls [:$] …jak se vám podařilo dát do podpisu váš stats ? [:)]

 

Tak sem si stáhnul ten EasyGPS…ale nějak mi to nechce komunikovat s mou GPS [:(] …help

[quote] S@li: Tak sem si stáhnul ten EasyGPS...ale nějak mi to nechce komunikovat s mou GPS [:(] ...help

[/quote]

A nastavil jsi v programu spravny typ GPS a seriový port? Popripade v nastaveni GPS zapnul v menu "Set Interface" komunikaci pomoci protokolu Garmin?

typ GPS sem dal dobrý a v nastavení GPS sem tad GARMIN…ale zkoušim jak blázen všechny ty typy těch portů ale furt to píše: No data was received from the GPS…nebo něco podobnýho [:(]

hmmm tak ani ten GSAK mi nějak nejde do hlavy…asi bych potřeboval bud něco českýho nebo jednoduššího…budu nejspíš dál jak ten blb klikat v GPS souřadnice [:(]