Vyřadit ano, zakládat nový ne - stačí když někdo šikovný /napadá mě třeba Pažitka :)/ bude ochoten do toho jít znova a udělá si to po svým, bez půlročního se dohadování na fóru s těmi, co problematice vůbec nehoví.
Akorát mám trochu obavy, aby po tom co si tady přečet za řeči, byl ještě ochoten…
jj to je dobry nápad, jen by to chtělo aby měli lidi /včetně mě/ trochu soudnosti a necpali tam každou blbost. No a pokud by autor kalendáře chtěl nějakou fotku použít, tak by jen kontaktoval autora…
Nevim jestli Pažitka je Dan, ale to je jedno - tady si myslím, že aby výrobce neskončil ve ztrátě je málo, správně by měl něco vydělat /aspoň trochu zaplaceného času/.
Tady bude ale problém v tom množství šťouralů, kteří se nedávno vyrojili s kritikou reklamních aktivit spojených s kalendářem.
Leroji, Leroji, me tak nejak prijde ze rypas ty S pazitkou jsme si to vysvetlili, tys v tom figuroval nijak, ja mu vytiskl a predal stitky s adresama a pokud priste bude chtit, milerad mu na vsechny sve weby dam baner, pokusim se dohodnout i s lidma kterym web delam a kdyz budou souhlasit tak jim ho tam soupnu taky. To je fakt takovej problem pochopit ze pravidla by se mel snazit dodrzovat kazdy?
Preju a nejen tobe spustu nalezenych krabicek, spoustu MOOOOC peknych zazitku mnoho zdravi a uz to neres