Prosba o foto (Publikace Čachrování pro začátečníky)

Tak tenhle pojem slyším prvně.. no nic. Asi lze použít pojem čachrování na obchodování jako sleng, ale je divný, že když se to mezi kačerama nepoužívá, že by to mělo být v názvu nějaké knížky. A knížka o kešování, to je nesmysl a rozhodně NE.

Naštěstí to bude jen o mysterkách
ETCHEGOIN, Marie-France. Pátrání po šifře mistra Leonarda. [z francouzského originálu .. přeložila Martina Janošková]. 1. vyd. Praha : Albatros, 2005

…a já si vždycky myslel, že to je oslava nějaké nové Nanutandovy keše…nejprve se davy kačerů nahrnou na komín na ftfko a večer to oslaví geopivem :smiley:

Slovo čachr se objevilo v časopise Českých drah viz.
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=8011

LOL az reknu pritelkyni ze si pujdeme v sobotu začachrovat tak ta se z toho slozí:D:D

bacha, aby si to nevylozila jinak a pak z krabicek nic nebylo :wink:

No tak to jako néééé:) na krabičky já si šahat nenechám:D:D čachry nečachry:)

Je videt, odkud vi nakladatelstvi teto pani o geocachingu a ze si dalsi veci nezjistovalo. Je to in, takze se to bude prodavat! :slight_smile:

podle slovniku hantecu (http://www.hantec.cz/hantec/slovnik/slovnik.htm#CC):
čachrovat ~ vyměňovat

Co békáš kemo. Číča není žádné hňup! Nési ty ňákej gramlavej nafučenej cajzl?:smiley:

Tyhle dvě činnosti se alespoň v létě vzájemně nevylučují, nicht wahr? B)

Vy si z toho děláte srandu, ale s paní Janoškovou už desítky kačerů určitě čachrujou ty fotky. :slight_smile:

určitě se jí sejde víc fotek, než do geokalendáře 2009 :smiley:

To je dobrej fór. :o A neměli by jsme si rovnou objednat reklamu v masmédiích, aby se o nás ještě víc vědělo? :D:D

no jasně. Už na tom pracuješ? :smiley:

btw. o geocachingu se nesmí veřejnost dozvědět? Já do žádné tajemné sekty patřit nechci a nebudu.

Ou, já chcu vidět reakci dotyčné paní. Jestli se teda nelekla hned prvních příspěvků a neutekla.
P.S.: Bylo by to jenom dobře! :smiley:

Nejlépe teď čachruje MORAVA :smiley: a fotek má také dost B)
PS: Zaplať pánbůh že dočachroval.
promiňte offtopic, ale to je celé tohle vlákénko

Knížku o geocachingu radši prosím NE. Není žádný důvod, aby byl geocaching "in" a aby měl reklamu.

Samozřejmě že smí, ale všeho moc škodí. Záleží také na tom, jak se to podá :B)
Já taky nechci patřit do žádné sekty. Po několika rozhovorech se jistá skupina lidí (určitě víte kdo :wink: ) naučila chodit okolo našeho domu obloukem. :smiley:

Mě by teda zajímalo co bude obsahovat publikace co se týče textu bud rozhovor z nakym samozvaným soudcem a nebo skopirujou info na wiki a je to hotovo:D a rychle do tiskarny.A kdyz jim tady nikdo neposkytl fotku???Tak se nakresli obrazky :D:D