Tak tenhle pojem slyším prvně.. no nic. Asi lze použít pojem čachrování na obchodování jako sleng, ale je divný, že když se to mezi kačerama nepoužívá, že by to mělo být v názvu nějaké knížky. A knížka o kešování, to je nesmysl a rozhodně NE.
Naštěstí to bude jen o mysterkách
ETCHEGOIN, Marie-France. Pátrání po šifře mistra Leonarda. [z francouzského originálu .. přeložila Martina Janošková]. 1. vyd. Praha : Albatros, 2005
…a já si vždycky myslel, že to je oslava nějaké nové Nanutandovy keše…nejprve se davy kačerů nahrnou na komín na ftfko a večer to oslaví geopivem ![]()
Slovo čachr se objevilo v časopise Českých drah viz.
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=8011
LOL az reknu pritelkyni ze si pujdeme v sobotu začachrovat tak ta se z toho slozí:D:D
bacha, aby si to nevylozila jinak a pak z krabicek nic nebylo ![]()
No tak to jako néééé:) na krabičky já si šahat nenechám:D:D čachry nečachry:)
PLAJ family napsal/a:
Slovo čachr se objevilo v časopise Českých drah viz.
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=8011
Je videt, odkud vi nakladatelstvi teto pani o geocachingu a ze si dalsi veci nezjistovalo. Je to in, takze se to bude prodavat! ![]()
matlas napsal/a:
po přečtení názvu mi nějak vyplulo v hlavě pár slov z písničky Pavla Číči Jelínka.... Křivé komín v Majlontě zas čódí, rákosníci hrnó čachrovat. Na mlejně se sajtna dneska sódí, u škopku to bude večer klap. ...ale to asi není ono, že?
podle slovniku hantecu (http://www.hantec.cz/hantec/slovnik/slovnik.htm#CC):
čachrovat ~ vyměňovat
tomasgn napsal/a:
podle slovniku hantecu (http://www.hantec.cz/hantec/slovnik/slovnik.htm#CC):
čachrovat ~ vyměňovat
Co békáš kemo. Číča není žádné hňup! Nési ty ňákej gramlavej nafučenej cajzl?![]()
Dain & Olik napsal/a:
otahapet napsal/a:
LOL az reknu pritelkyni ze si pujdeme v sobotu začachrovat tak ta se z toho slozí:D:Dbacha, aby si to nevylozila jinak a pak z krabicek nic nebylo
Tyhle dvě činnosti se alespoň v létě vzájemně nevylučují, nicht wahr? B)
Vy si z toho děláte srandu, ale s paní Janoškovou už desítky kačerů určitě čachrujou ty fotky. ![]()
určitě se jí sejde víc fotek, než do geokalendáře 2009 ![]()
To je dobrej fór. :o A neměli by jsme si rovnou objednat reklamu v masmédiích, aby se o nás ještě víc vědělo? :D:D
Thovt napsal/a:
To je dobrej fór. :o A neměli by jsme si rovnou objednat reklamu v masmédiích, aby se o nás ještě víc vědělo? :D:D
no jasně. Už na tom pracuješ? ![]()
btw. o geocachingu se nesmí veřejnost dozvědět? Já do žádné tajemné sekty patřit nechci a nebudu.
Ou, já chcu vidět reakci dotyčné paní. Jestli se teda nelekla hned prvních příspěvků a neutekla.
P.S.: Bylo by to jenom dobře! ![]()
Nejlépe teď čachruje MORAVA
a fotek má také dost B)
PS: Zaplať pánbůh že dočachroval.
promiňte offtopic, ale to je celé tohle vlákénko
Knížku o geocachingu radši prosím NE. Není žádný důvod, aby byl geocaching "in" a aby měl reklamu.
matlas napsal/a:
Thovt napsal/a:
To je dobrej fór. :o A neměli by jsme si rovnou objednat reklamu v masmédiích, aby se o nás ještě víc vědělo? :D:Dno jasně. Už na tom pracuješ?
btw. o geocachingu se nesmí veřejnost dozvědět? Já do žádné tajemné sekty patřit nechci a nebudu.
Samozřejmě že smí, ale všeho moc škodí. Záleží také na tom, jak se to podá :B)
Já taky nechci patřit do žádné sekty. Po několika rozhovorech se jistá skupina lidí (určitě víte kdo
) naučila chodit okolo našeho domu obloukem. ![]()
Mě by teda zajímalo co bude obsahovat publikace co se týče textu bud rozhovor z nakym samozvaným soudcem a nebo skopirujou info na wiki a je to hotovo:D a rychle do tiskarny.A kdyz jim tady nikdo neposkytl fotku???Tak se nakresli obrazky :D:D