Zdravim geo-kolegy. Prosim o radu jak formatovat text (listing informace) na serveru geocaching.com pri vytvareni nove cache - jake jsou moznosti.
Zatim jsem pochopil jen, ze mohu zadat tucne text "pismenem b v hranatych zavorkach" text pouzit font "pismenem i v hranatych zavorkach" italic ale zatim mi neni jasne jak primo nalinkovat nejaky obrazek a dalsi moznosti - bezny postup mi nefunguje. Je nekde seznam mozneho formatovani?
Diky za informace.
Sinuhet
Můžeš tam psát text v HTML.
na GC.com lze formátovat jen pomocí HTML, stačí tam zaškrtnout políčko, že je listing psaný v html a hodíš ho tam v tom formátu..neznáš-li základní html tagy koukni se na http://www.jakpsatweb.cz/html/
aha bezva diky za informaci / HTML znam velmi dobre, moznost vyberu HTML jsem prehledl. Sin
Velmi dobry navod k všelikému formátování následných logů je pak na bratrskem webu v Plzni [;)]
[color=blue]zajímavé …[/color] ![]()
Co přesně? ![]()
Pokud nezaškrtneš ve formuláři editace listingu, že je v HTML, pak můžeš i pro text listingu běžně použít BBcode podobně jako v lozích či zde ve fórech-odkaz tu uvedl dandra o pár příspěvků výše. Pokud zaškrtneš že listing je v HTML, pak je to web-klasika a BBcode už nelze použít v textu listingu, místo toho užiješ běžný HTML jazyk.
BBcode se může jako alternativa hodit těm, co HTML neznají-není tak "košatý" jako HTML, ale pro jednoduché věci do listingu jako klikací odkaz, tučné, barevné či zvětšené písmo to stačí.