Při včerejším Ježibaba-tágu přeletěl MarekL přes metu #700 a o pár keší později Dark dosáhl #600. Letošní nástup geocacherské sezóny jednoznačně ukazuje, jak je to drogová záležitost. Takže hoši - držíme palce a přejeme spoustu dalších návykových dávek! [:D] Benedikt a Marge
Jen tak dál kucííí ![]()
Pánové, říkám, že už nemá cenu vám gratulovat po každé stovce a nechávám si to blahopřání na tisícovku. Zatím se mějte.
Chlapi, to si snad děláte pr..l [:O]
Gratuluju a užijte si to ve zdraví a tak dále a tak dále... [:D]
Blahopřejeme ke skvělým číslům.
Další těžká nákaza. Ať se i dále daří. Gratulujeme.
Gratulujeme i od nás z kopců, zase někdy v Brně naviděnou! A ať se daří!
Jste pracovití ! Gratuluji.
Gratuluji.
Gratulujeme, prejeme hodne dalsich kesek.
Skvela zprava !!! Moc gratuluji.