Průlet nad sedmičkou a šestkou - MarekL a Dark.Metalswamp

Při včerejším Ježibaba-tágu přeletěl MarekL přes metu #700 a o pár keší později Dark dosáhl #600. Letošní nástup geocacherské sezóny jednoznačně ukazuje, jak je to drogová záležitost. Takže hoši - držíme palce a přejeme spoustu dalších návykových dávek! [:D]  Benedikt a Marge

Jen tak dál kucííí :slight_smile:

Pánové, říkám, že už nemá cenu vám gratulovat po každé stovce a nechávám si to blahopřání na tisícovku. Zatím se mějte.

Chlapi, to si snad děláte pr..l [:O]

Gratuluju a užijte si to ve zdraví a tak dále a tak dále... [:D]

Blahopřejeme ke skvělým číslům.

Další těžká nákaza. Ať se i dále daří. Gratulujeme.

Gratulujeme i od nás z kopců, zase někdy v Brně naviděnou! A ať se daří!

Jste pracovití ! Gratuluji.

Gratuluji.

Gratulujeme, prejeme hodne dalsich kesek.

Skvela zprava !!! Moc gratuluji.