Průzkum Pražských "dorostenců" (?) (20-30) :-P

Tak taková nabídka se neodmítá! Ale to by chtělo rezervovat rovnou celý víkend, ať to stojí za to B) Horolezecké cajky jde sehnat v půjčovně a pár bych jich možná mohl půjčit z Velkého vozu.

Ale ty jsou spíše noční nežli drsné, nicht wahr?

Vím, proto jsem ji navrhl tady a ne v tom starém drsnokačerském vlákně. Mmch jak myslíš že jsem se o ní dozvěděl - už před rokem jsem zjistil, že nežli vybírat kešky podle hvězdiček a best-of-bookmarků, je mnohem lepší projít logy ideologicky spřízněných kačerů ;). Teď si říkám, že by mohlo být docela zajímavé udělat sociální síť geocacherů podle toho, kolik kešek společně navštívili (ne nutně fyzicky společně ;)), čímž by hezky vynikly klastry drsnokačerů, kombajnérů, rodin s dětmi… Jasně, opět bych musel naťukat nějaké ilegální stahovátko ulovených keší z gc.com :wink:

  1. To kazdopadne. Nasi chate to urcite vadit nebude a vylovit to urcite nestihneme stejne :slight_smile: Aaa, velky vuz, to znam .-D Ja vlastne mohu neco pujcit od kamarad(ky), ale spis je problem, ze s tim neumim zachazet :slight_smile:

  2. Doch, deshalb habe ich sie noch nicht :slight_smile:

  3. To je dobry! To budu taky praktikovat! :slight_smile:

Praha? Ja jsem taky v Praze. :slight_smile: A streda je celkem pase, byl bych pro uterky. :slight_smile:

Ahoj, klidne bych se taky na nejaky odlov pridala… nevim sice, jak velkym bych byla prinosem - vzhledem k tomu, ze i uplni zacatecnici najdou kes rychlejc nez ja a… no, radsi nepokracuju ;), nicmene bych vas rada poznala. Mj. tebe, R-A-von-B, si letmo pamatuju z mych casu Brontosaura, ostatne ne moc dlouhych :)… Klidne jsem i pro odlov treba dopoledne nebo brzy odpoledne… vysoka skola mi dava pomerne dost volnosti a nevidim duvod, proc volny cas nevyuzit pro jednou nejak rozumne :))!

Taky se rád přidám, Praha a okolí. V poslední době lovím v noci a je to super adrenalin.

uterni radlicky potok zni moc dobre…když se nezaseknu v laborce, tak urcite dorazim (pokud se to teda bude konat;) )

Přidej se k některé z těch dvou, ne?:slight_smile:

Stejně mám dojem, že dokud naší tlupě nepísknu jasný termín, tak se nedohodnou na ničem :frowning:
A já tam přitom tak chci - kousek od trasy se objevila od naší výpravy nová výzva.

Vltava fuj? Ale to snad ne :o
IMHO je nejkrásnější Berounka - já jsem kochací typ, ale Vltava s kačery z jihu nikdy nemůže být fuj B)
Jinak uznávám, že kánoe je lepší, na raftu se leda dobře opaluje, ale ani cvaknout se to pořádně nedá:)

Nechme to raději na těch sedm večer. Někteří z nás, ač dle Vydřiny definice dorostenci, už mají studium za sebou :wink:
Mmch přehrabuji se v závitech šedé kůry, ale nemohu si vzpomenout…z kterých brontosauřích akcí konkrétně? Pražské kluby?

kdyby se jednalo o ctvrtek, tak se s janccutkou radi pridame…a konec koncu, muzem nekoho i privest a odvest…;)ted jeste 2 tejdny klidne od 5, ale az zacnou pitvy tak az cca od 7 kdekoli…:wink:

No, za navrh to stalo :)… to se da docela chapat, ze ne kazdy muze obcas vyspavat do dvanacti :)… Uterni vecer se mi silne nehodi, ale pokud nekdy naplanujete odlov na jiny den, tak se rada pridam! No, byly to kdysi pravidelne prazske schuzky, ale pochybuju vubec, ze by sis me pamatoval… je to uz hodne let zpatky, jeste, kdyz byl klub u Nuselaku, tzn. asi sedm, osm let zpatky? To to leti… Byla jsem i na par akcich, ale to tak ruzne… rozhodne si proste zavity zbytecne nenamahej :)!

To bych tě v hrubých rysech zaškolil B) Záleží hlavně na tom, zdali je do těch jeskyň třeba horolezit, nebo stačí odněkud slanit. Základy klasického lezení mám, ale na písku jsem ještě nelezl.

tak muzeme nekdy vyrazit :slight_smile: ja je take nemam :slight_smile: poradnou baterku ano )

tak take rafty na divokej vode su mnamozna zalezitost, ze ano ;), aj ked mam radsej Yukon. BTW Niekedy ta vezmeme na nasu klasicku zimnu geoakciu na Sazave - akurat sa tento rok neuskutocnila, bolo malo vody :o

A kde je najdu? Zase se nechci vecpavat do zavedenych skupin .-)

To znaam, uz jsem pred par lety najela na system "Proste jdu tolikatyho" a kdyz se nekdo pripoji, tak se pripoji, jinak jdu sama :slight_smile:
Jaka vyzva, jaka je trasa? 0.-)

Mame neprebezne mnozstvi moznosti a pristupu vetsinou :slight_smile: Do spousty se jen slanuje.. ostatne prihraju odkazy a podivej se sam .)

Bezva, tyhle resty si rada splnim! Nejblizsi volne terminy pristi tyden v pozdejsich hodinach bez pondeli a stredy.

Hoj Saman!

rafty na divoke vode… no dobre, no. Ale musim uznat, ze i Salzach v Rakousku byl na Raftech zivacka. Divoka voda= kajak ci deblovka na kanal…

Jinak za zimni Sazavu se urcite napresrok pridam :wink:

bezva, to mi pravdepodobne vyhovuje. jen nevim, zda nemam zrovna naplanovanou autoskolu (karticku ted nemam u sebe). upresnim vecer :slight_smile:
UPDATE: tak co treba ctvrtek?

Ahoj, diky vsem zucastnenym za prima vecer. Muzeme ocekavat, ze jestli se nam zdalo tohle podzemi kratke, tak to jiste Robert peclive zaznamenal do svych myslenek a v nejblizsi dobe zalozi nekolikakilometrovou plazivku :D. Nektere fotky prilozim k logum, ma-li nekdo zajem o vsechny (slovy 8 kousku :)), necht mi pisne svuj mail pres profil. Tak zase nekdy nekde :p.

Ja bych se za tu nekolikakilometrovou plazivku primluvila. To je totiz ta prava vyzva! .-)

Jinak bludicka je enablovana a muzeme ji jen doporucit, protoze obsahuje uplne VSECHNO a vuubec to neni obycejna nocni kes! :wink:

To je bezva, jak se klepy šíří tichou poštou :slight_smile: Několikakilometrové podzemí v Praze existuje, ale dá se tam jít úplně normálně vzpřímeně. Ale pár plazivých odboček se tam také najde. A Radlického potoka se musím zastat - na to jak je to od vchodu ke keši krátký úsek, je tam spousta stavebích i kanálnických zajímavostí.

Zdar dorost :), ja take dik za milou spolecnost, i moje dotky jsou uz u logu Crreeku, tak juknete.

Jinak akce byla fajn, tesim se na dalsi, klidne zase pristi uterym ale tentokrat vymysli Barrandoffak neco dobrodruznejsiho :wink: co ma v okoli nejake dalsi kesky. Parc vcera to byla nouze o krabicky :D.

Teším se na návrhyZdraví Vydrous :slight_smile: