Vzhledem k aktuální situaci, kdy při běhu nebo na kole není potřeba si krýt ústa a jsou povolené různé sporty, které nejsou kolektivní (např. čtyřhra v tenise či badmintonu povolená je) jsem se chtěl zeptat, jestli nenastala situace, kdy by se zase začaly schvalovat kešky bez eventů a CITO, kde se kumuluje větší množství lidí najednou. Výlety do přírody byly povolené od začátku, takže teď, když můžeme chodit i ve dvojicích si myslím, že už by se kešky zase mohly začít schvalovat, aby byla nějaká další motivace do té přírody vyrazit.
Zatím to bohužel nadále není možné. Vládou byly povoleny pouze některé sportovní aktivity, a to individuálního charakteru. Proto je zcela v pořádku, pokud chodíte na již publikované keše. Avšak důvodem pro dočasné pozastavení publikací byla snaha zabránit xTF odlovům, při kterých (o to více nyní po tak dlouhé pauze a ještě před velikonočními svátky) hrozí, že se setká najednou více lidí, což nadále přetrvává. Proto zatím zůstává rozhodnutí reviewerů o pozastavení publikací v platnosti.
DarkLord Reviewer