V sobotu 31.3. se uskutecni uz 41. rocnit tohoto pochodu Ceskym rajem, zucastni se nekdo z kaceru?
info: www.kctjicin.cz
V sobotu 31.3. se uskutecni uz 41. rocnit tohoto pochodu Ceskym rajem, zucastni se nekdo z kaceru?
info: www.kctjicin.cz
šel bych kdybych nešel na event:-)
Jako jiz tradicne tuto megaakci vynecham a radeji bych si udelal nejaky vylet sam, kdybych nebyl v tom terminu nekde uplne jinde :o) Naposledy jsem to sel jeste na zakladce a asi dvakrat jsem pomahal pri organizovani trasy pro nejmensi s turistakem, kdy jsme delali “pohadkovy les” :o) Jo, to byly casy, ta nostalgie… :o))
Zajímavé,o tom jsem ještě neslyšel,ale bohužel jsem do 1.4. da dovče[:'(]