Mám zdvořilý dotaz na geocacherskou obec, která vyznává vysokohorskou turistiku.
Odjíždím dnes odpoledne do oblasti viz výše a prosím, jestli by někdo z vás neměl u sebe track z výstupu na Hochschwab. Je-li tomu tak a je ten někdo svolný poskytnout své "now how", zašlete mi prosím soubor gpx, nebo gdb na [email protected]
Děkuji předem