RaptorTeam 800+

Tak jsem velice rád, že vám můžu blahopřát jako první ke krásnému kulatému číslu 800 keší…mějte se fajn a ať se daří nejen v GC ale i v osobním životě:) a hurrrá na další:D

Kamarádi, vy to tedy válíte. Je vidět, že Vás to baví. Tak si užívejte. Gratulujeme :pB)

Velká gratulace z jihu Moravy.

Dobre VY!!!:):):slight_smile: tak at to slape!

Gratuluji