Ahoj, prosim o onfo, jake udaje mate ve svych razitkach ? Na geopivu jsem jen to jen matne zahledl at uz slo o razitkovani jednuduche nebo s mezidechem ;o) Dik…
Razitko nemam, ale bylo by cool mit na nem krome jmena a nejakeho toho legracniho obrazku otocne prouzky s cislicemi a razit cislo nalezu.
My máme jen logo, ale Milan a Groula+Ivetka tam mají také datumovku ![]()
Razitka a nalepky jsou pekne, jen velikost by nemela prerust pres rozumnou miru. Takhle ctyri geobyrokrati zaberou osm i vice radek vzacneho logbooku. Radeji volte uzky horizontalni format, ktery by se do radku vesel.
No, někdy mě záráží 1 cm široké řádky na logbooku v normální cache…u micro je to něco jiného. Pak se tam nevejde ani razítko ani pořádný log… ![]()
Pri vyrobe razitka jsme mysleli i na mikro, proto je na nem pouze logo. Nejmensi format TRODAT je 18x18mm tak jsme jej zvolili. Groula to bral svym stylem a vymyslel tzv. “celnii raziitko” i z datumkou :-)) ve snaze si praci usnadnit. Pak se pridali ostatni.. Maximalista je nyni Mikka a Jita. Samolepky jsou od Dorcadiona velice pekne, ale zdrzuje to logovani a navic sriha.. ne usima, ale nuzkama. ![]()
Pitr, dnes je uz pomaly originalne byt bez razitka a logovat sa tuzkou :))))))
toto pisal Saman, ale som u Dk. v praci, tak to nejak skace nanho
:-))) Poslete mi pls na Vas do mailu telefon, potreboval bych s Vami probrat neco kolem GPX souboru… THX
icq 24 916 515
este by som k razitkam dodal, co takto spravit kompletne razitko
tu bol dna . Skvela cache, dakujem tvorcovi. Pocasie je , vyhlad az km.
In: nic Out: nic.,
He he, presne tak :-)))) a pak uz je jen krucek ke tvymu business modelu - poberes za uplatu razitka, orazitkujes s nima logbooky, ftf za priplatek, ani jim cache nemusis nosit pod nos!